Çalındırıp geri alınan Steam hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar çocuk bana değişik nicklerle istek atmış. "seni polise verdim bulacaklar", "kabul et gerek kalmasın" gibi nickler. Ne diyorsunuz ben Steam desteğe yazdım sonuçta hesabı onlar verdi bana. Her şeyi anlattım bakalım ne diyecekler. Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında.
Hiçbir şey olmaz, endişe etmeyin. Hani oldu da bununla uğraşıldı, yine haklı sizsiniz zaten😃

Hiçbir şey olmaz, polise giderse kendini ele vermiş olur. Siber suçtan güzelce bir ceza yer belki. Haklılık payı 0, içiniz rahat olsun.

Güle güle oynayın. CS:GO'yu satın aldığınız makbuzu göstermeniz yeter hesabın sizde kalması için. 250 TL temiz kaar.(Kaar deme sebebim şapkalı a klavyede yok)

PC'den mi giriyorsun? Öyleyse Shift(CTRL'nin üstündeki tuş) ve 3'e bas aynı anda. Harflerin üstündeki 3'e sagdaki degil. Sonra bu tuşlardan elini çek a ya bas. Telefondan giriyorsan a ya uzun bas. Klavyen İngilizce ise bilemem.
Arkadaşlar çocuk bana değişik nicklerle istek atmış. "Seni polise verdim bulacaklar", "kabul et gerek kalmasın" gibi nickler. Ne diyorsunuz ben Steam desteğe yazdım sonuçta hesabı onlar verdi bana. Her şeyi anlattım bakalım ne diyecekler. Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında.

Kabul et ve sende ona şunu yaz; Hangi karakola gideceksiniz? Beraber gidelim. Bu hesap benimdi çalanı şikayet etmek istiyordum. Polis bulamamıştı. Hazır siz yazmışken beraber gidelim. Her yerden engellemezse ben de bir şey bilmiyorum.

Arkadaşlar çocuk bana değişik nicklerle istek atmış. "seni polise verdim bulacaklar", "kabul et gerek kalmasın" gibi nickler. Ne diyorsunuz ben Steam desteğe yazdım sonuçta hesabı onlar verdi bana. Her şeyi anlattım bakalım ne diyecekler. Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında.
Dostum sadece CS:GO'yu aldığın tarihteki makbuz yeterli o makbuz gmailinde de varsa taş gibi hesap senin.

Arkadaşlar, ben 2015 yılında bir Steam hesabı çaldırdım. Sadece içinde CS:GO vardı. O zamanlar yaşım küçüktü böyle e postası falan değiştirilince geri alamam diye uğraşmamıştım. İçimde hep bir ukteydi o hesap iyi CS:GO hesabımdı çünkü. Geçen aklıma esti ben bayağı bir uğraştım ve hesabı 1 haftalık süreçte kurtardım. 5 sene sonunda. Şimdi hesapta çalan çocuk bayağı oyun almış tek Cyberpunk değerli aldığı oyunlar arasında. Şimdi ben bir kötü oldum. Çocuk o hesabı Cyberpunk aldı diye geri alabilir mi, acaba bilginiz var mı?
Çok şanslısın. O hesabı alırsın.

Çalıntı hesaba oyun alarak o çocuk salaklık yapmış açıkçası, güle güle oyna oyununu içindede hiçbir suçluluk olmasın.

Kısasa kısas. 24 TL için hesap çalıp daha yüksek miktar yatırım yapacak kadar avel bir arkadaş sanırım. Tabi satmadıysa hesabı.

Arkadaşlar, ben 2015 yılında bir Steam hesabı çaldırdım. Sadece içinde CS:GO vardı. O zamanlar yaşım küçüktü böyle e postası falan değiştirilince geri alamam diye uğraşmamıştım. İçimde hep bir ukteydi o hesap iyi CS:GO hesabımdı çünkü. Geçen aklıma esti ben bayağı bir uğraştım ve hesabı 1 haftalık süreçte kurtardım. 5 sene sonunda. Şimdi hesapta çalan çocuk bayağı oyun almış tek Cyberpunk değerli aldığı oyunlar arasında. Şimdi ben bir kötü oldum. Çocuk o hesabı Cyberpunk aldı diye geri alabilir mi, acaba bilginiz var mı?
Kötü olmana gerek yok hesabı o çalmış.

Steam bana cevap verdi ve bu konu da kesin çözülmüş oldu sanırım.
"Steam Abonelik Sözleşmemize göre kullanıcılar arasında Steam hesapları devredilemez. Yalnızca hesabı oluşturan kişi, hesabın sahibi olarak kabul edilir. İyi günler!"

Ama yine de kötü olduysanız bir Cyberpunk cekilişi gelir mi? (Şaka amaçlı. Hayırlı olsun kutlarım)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı