Steam Çalıntı kredi kartı ile oyun alınan hesabın banı açılır mı?

ll.Mehmed

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, öncelikle ben 2021 senesinde bir hata yaptım. Bu hata şuydu, önceleri Steam'e para yatıramıyordum bende nasıl cüzdan kodu alırım diye araştırırken birden bir şey karşıma çıktı bir adam vardı. Discord'da gerekirse YouTube kanalının adını falanda veririm insanların pcsine bağlanıyordu Gmail'lerimiz üzerinden kendi kanalına katıl yapıyordu ve bunun karşılığında Steam cüzdan kodu atıyordu. Toplam 80 TL aldım. Ama bir gün bir baktım ve hesabım ban yemiş dolandırıcılıktan, sahte kredi kartları ile alışveriş yapmaktan bu olaylar 2021 de olmuştu. Steam desteğe yazdığımda net bir şekilde reddetmişlerdi, şimdi yazsam bir sonuç çıkar mı hiçbir şekilde açılma ihtimali yok mu hesabımın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sadece başlığı mı okuyup cevap yazdınız? Moderatörler sağ olsun öyle bir yazmış ki sanki ben kullanıyorum çalıntı kredi kartını.
Okudum tabii ki siz kullanıyorsunuz ya da kullanmıyorsunuz Steam bunu dinlemez sonuç olarak çalıntı kredi kartı ile bir kazanç sağlamışsınız isteyerek ya da istemeyerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı