Steam Çalıntı kredi kartı ile oyun alınan hesabın banı açılır mı?

Bir sürü güvenilir site Steam cüzdan kodu satıyorken neden böyle bir yola başvurduğunuzu anlayamadım. Bence açılmaz ama denemekten zarar gelmez.

Haklısınız hocam cahillik işte Steam desteğe nasıl bir yazı yazayım?

Valve bu tür durumlarda çok katı davranıyor. Olması gereken de bu aslında. Yoksa bu tür olayların önüne geçemezler.

Haklısınız bir de benim ban yiyen hesabım yan hesabımdı yani ana hesabımdaki oyunlar falan gözüküyor bu hesaba giriyorum diye asıl hesabım falan da kilitlenmez değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam, daha doğrusu Valve eğer ki gerçekten kendi taraflarından oluşan bir hata sebebi ile ban atmış ise bu durumu düzelterek Ban'ı geri kaldırıyor. Ancak harici durumlarda çok daha katı davranıyor, Steam desteğe boşa yazarsınız durum değişmez.

Kartın sana ait olduğunu ve çalındığı için o gün iptal ettiğini söyle. Bankanın sana haber vermeden de ters ibraz oluşturduğunu söyle.
O kadar kolay olmuyor kartın numarasını, kimin adına olduğunu vs. gibi sorular soracaklardır.

O kadar kolay olmuyor kartın numarasını, kimin adına olduğunu vs. gibi sorular soracaklardır.
Bilmiyorum. İptal edilen kart hesabımda gözükmüyor sonuçta. İsim olarak da hmm. Düşündürücü...

Sorarlarsa düşünmeye devam ederim. Bu kadarı fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı