Çözüldü Çalışan DNS var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Selamlar. Bazı sitelere VPN ile girince beni spam olarak algılıyor ve yetkilerimi kısıtlıyor. Daha önceden DNS ile girdiğim bu sitelerde sorun yaşamıyordum. Daha önce dediğim 2 yıl falan olmuştur. Ülkemizde çalışan DNS var mı?

Çözüm
DNS olayını internet sağlayıcıları engelledi diye biliyorum. Yani engellenmiş sitelere DNS ile giriş yapamıyorsunuz. VPN kullanmanız gerekiyor. Daha kaliteli bir VPN yazılımı bulmaktan başka çareniz yok.
Ultrasurf var dostum VPN olarak.

DNS olayını internet sağlayıcıları engelledi diye biliyorum. Yani engellenmiş sitelere DNS ile giriş yapamıyorsunuz. VPN kullanmanız gerekiyor. Daha kaliteli bir VPN yazılımı bulmaktan başka çareniz yok.

Son düzenleme:
Çözüm
Selam arkadaşlar. 2 yılın ardından İSS değiştirdim. Şans eseri fark ettimki artık DNS'ler çalışıyor. Netspeed kullanırken ne yaparsam yapayım çalıştıramadım DNS'leri Millenicom'a geçtiğimde çatır çatır çalıştırmaya başladım.

Günlük olarak çok sık ziyaret ettiğim birkaç siteye girmek işkence gibiydi. Sadece o sitelere girerken VPS açıp geri kapatmam gerekiyordu. VPN ile hızın aşırı düşmesi de cabası.

Çok özlemişim Cloudflare DNS mükemmel bir şey. Artık VPN olmadan da neredeyse bütün sitelere son hızda girebiliyorum, fişşek gibi oldu internet. Eğer DNS'lerin sadece Netspeed'de çalışmayın Millenicom'da çalıştığını bilseydim 1 dakika düşünmeden 2 sene önce geçerdim buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı