Çalışıyorum ama sonuca dökemiyorum

Wolynx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese. Guzel bir gun gecirmeniz dilegiyle.

Gecen sene universite sinavina hazirlandim. Ders calisirken tonlarca kaynak bitirdim ve hakkiyla cozerek.
Yani gidipte yapamadigim soru olunca aninda video cozumlerine bakmadim. Ama gel gelelim sonuca. Istedigim yer olmadi ve 1 sene daha hazirlanmaya karar verdim.
Geometrime ve kimyama asiri guveniyorum cunku sinavda da gayet iyi yaptim zaten. Asil sorun su:
•Apotemi, acil, endemik, ucdortbes gibi yayinlari bastan sona bitirdim matematik adina ama ben hala daha deneme sinavlarinda hatrisayilir bir net yapamiyorum matematik adina. Bir deneme sirf matematik cozuyorum 31D- 4Y cikiyor ama bunca sure cozersek olsun tabii. Sure sıkıntısı cekiyorum fakat bunu bir turlu halledemiyorum. Zaman problemini atlatabilsem her şey iyi olacak ama beceremiyorum. Sizler guncel sinavlara nasil calisiyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu söyleyeyim birçok kişiden duymuşsundur muhtemelen ama süre koyarak çöz 2 3 haftada belki etki etmeyecek ama emin ol birkaç ay sonra etkisini hissedersin ya da yapamadığın soruya uğraşma sonra dön ben bu yöntemlerle 4 5 net falan kazanmıştım umarım işine yarar iyi çalışmalar

Geri
Yukarı