Çalışmak için masa ve sandalye önerisi

Bütçe
1500

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar. Şu an evde ders çalışırken eski bir masa ve klasik mutfak sandalyesi kullanıyorum fakat uzun boylu ve yapılı olduğum için çalışmaya başladıktan bir süre sonra bel ağrısı çekiyorum. Bunun için boyuma uygun yüksek ve geniş bir masa ve aynı zamanda rahat sandalye arıyorum. Bütçe olarak 1500 TL gibi bir şey belirledim fakat biraz daha üstüne çıkmak gerekiyorsa çıkabilirim. Sıfır ürün takıntım yok, eğer gerçekten temizse ikinci el de kullanabilirim. Bu özelliklerde masa ve sandalye önerebilir misiniz?

Hocam ben öneri yapmayacağım ama arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilsin diye sorum var, üstündeki kumaş gibi yerler yırtık olursa sorun olur mu?

Hocam ben öneri yapmayacağım ama arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilsin diye sorum var, üstündeki kumaş gibi yerler yırtık olursa sorun olur mu?
Sorun olmaz hocam, yeter ki plastik veya demir yerlerinde sorun olmasın.

Size önerim "oyuncu koltuğu" adı altında ki ürünlere pek bakmamanız. Çünkü rahat olmuyorlar. Bütçeniz yüksek olsa böyle bir yorum yapmazdım ama.
Hocam zaten oyuncu koltuklarının iyileri 5000 TL'den başlıyor diye biliyorum.

Genelde sandalye olarak İkea Markus tavsiye ediyorlar. Masa olarak istediğiniz ölçüde marangoza yaptırmanız iyi olur.

işiniz zor gibi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230219_213606_com.android.chrome.png
    Screenshot_20230219_213606_com.android.chrome.png
    49,9 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20230219_213552_com.android.chrome.png
    Screenshot_20230219_213552_com.android.chrome.png
    58,7 KB · Görüntüleme: 50
Arkadaşın dediği gibi fiyat değişebilir. Ama internette ya da mağazalarda satılanlar pek sağlam değil. Metal ayak kullanmanızı önermem sallanma açısından. Birde tahta kalitesi karton benzeri sert yapıda oluyor.

Geri
Yukarı