Call of Duty 1-2 Sizce parasını hak ediyor mu?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Call of Duty 1-2 sizce parasını hak ediyor mu? Düzgün indirime de girmiyor. Ben şahsen ileride ekonomik durumum iyileşince almayı düşünüyorum.

1-2 sene önce "Call of Duty Warchest" paketi 24 lira olmuştu. O zamanda almadığıma pişmanım. Sonrasında 19 liraya CoD2 alıp oynadım.

Zamanında oynamışsan yine alınır ve oynanır da. Maziyi anmak adına güzel bir seçim olur. Şahsen ben oyuna girdiğimde Windows XP laptop, alev alev yanma hissi veren klavye gibi hislerle oynadığım için zevk almıştım.

Ama daha önce oynamadım, Call of Duty serisi diye oynayayım diyorsan zevk alamayabilirsin.

Activisionun kızdığım tarafı. Eski oyunları dolar bazında bile aşırı fazla fiyatlandırılmış. Sanki 5 yıllık oyun. Eski oyunlar için G2A gibi sitelere bakın derim ben.

Dosya Ekleri

• SmartSelect_20201124-053903_Samsung Internet.jpg
    SmartSelect_20201124-053903_Samsung Internet.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 101
Şahsen önce kopyasını indirip bitirirdim. Eğer sevdiysem alırdım ki, Call of Duty 2 zaten bir efsane.

19 lira makul gibi. Sevdiyseniz alabilirsiniz ama ben almazdım
19 lira değil ki 49 lira.
1-2 sene önce "Call of Duty Warchest" paketi 24 lira olmuştu. O zamanda almadığıma pişmanım. Sonrasında 19 liraya CoD2 alıp oynadım.

Zamanında oynamışsan yine alınır ve oynanır da. Maziyi anmak adına güzel bir seçim olur. Şahsen ben oyuna girdiğimde Windows XP laptop, alev alev yanma hissi veren klavye gibi hislerle oynadığım için zevk almıştım.

Ama daha önce oynamadım, Call of Duty serisi diye oynayayım diyorsan zevk alamayabilirsin.

MOH: Allied Assault'tan keyif aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı