Call of Duty 2 ne zaman indirime girer?

Szymanski1907

Centipat
Daha fazla  
Call of Duty 2 hangi dönemlerde indirime giriyor? Bu sene girmedi ne yazık ki bu indirimde girmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonbahar, Kış ve Yılbaşı indirimlerinde girecektir büyük ihtimal. Cadılar bayramı indiriminde genellikle korku türündeki oyunlar indirime giriyor.

Tüm seriyi istek listesine almıştım hiçbiri indirime girmedi, bu tarz berbat bir etkinlikte girmez tabii toplasan 20 oyunu indirime sokmuşlar. Ben Call of Duty serisi için yılbaşını bekleyeceğim (o zamana kadar her oyunda fiyatlar çok çok artacak ama yapacak bir şey yok)

Sonbahar, Kış ve Yılbaşı indirimlerinde girecektir büyük ihtimal. Cadılar bayramı indiriminde genellikle korku türündeki oyunlar indirime giriyor.
Bu indirime kadar heyecanla bekledim ama pek umudumu açmadı.Sonbahar indirimlerini bekleyecez.

Tüm seriyi istek listesine almıştım hiçbiri indirime girmedi, bu tarz berbat bir etkinlikte girmez tabii toplasan 20 oyunu indirime sokmuşlar. Ben Call of Duty serisi için yılbaşını bekleyeceğim (o zamana kadar her oyunda fiyatlar çok çok artacak ama yapacak bir şey yok)
Ben bu indirimi kaç gün öncesinden heyecanla bekledim ama sonu hüsran oldu kötü indirim zamanı oldu.

Bide bu oyunları ucuzken aldığıma dua ediyorum o fiyatlar ne öyle ya left 4 dead 2 105 lira olmuş saçma bir şekilde.Zamanında3 liraya almıştım.

Bu indirime kadar heyecanla bekledim ama pek umudumu açmadı. Sonbahar indirimlerini bekleyeceğiz.

Ben bu indirimi kaç gün öncesinden heyecanla bekledim ama sonu hüsran oldu kötü indirim zamanı oldu.

Bir de bu oyunları ucuzken aldığıma dua ediyorum o fiyatlar ne öyle ya Left 4 Dead 2 105 lira olmuş saçma bir şekilde. Zamanında3 liraya almıştım.

6 liraya aldığım Bloons TD 6 200 lira, 5 liraya aldığım Portal+Portal 2 toplamda 210 lira olmuş

Geri
Yukarı