Call of Duty: Black Ops Cold War Kırıldı!

Yüksek ihtimalle, CoD Cold War kırdıktan sonra, aynı algoritma üstünden gittiler.

3 yıl önceki oyunu kırdılarsa artık tek tek gelir.

MWIII'u iyi ki almamışım. Kırarlarsa korsan oynarız artık. MWII zaten bende var, multisi 3. oyun ile birebir aynı, multi için de gider onu oynarım.

MW3 kırılır mı ki😀 diğer oyunların aynısı niteliksiz baştan savma bir oyuna 2K vermek istemiyorum. Evet ön yargılıyım çünkü 10 senedir çöplük oynuyoruz(story modu)

@Emir M.

Çok merak ediyorum acaba, neden kırılmamış bunca sene.

Oyunu kiran kişinin daha önce piyasada hiç olmadığını söylüyorlar ve tek başına kırmış. Ya kimsenin bilmediği yeni metodla kırdı ya da başka bir şeyler var. Bunların hepsini satın alimdan sonra olması da aklımı kurcalamiyor değil.

Oyunu kiran kişinin daha önce piyasada hiç olmadığını söylüyorlar ve tek başına kırmış. Ya kimsenin bilmediği yeni metodla kırdı ya da başka bir şeyler var. Bunların hepsini satın alimdan sonra olması da aklımı kurcalamiyor değil.

Yani komik veya biraz ütopik gelebilir ama, Aynı filimlerin belli bir zamandan sonra 4K Blu-ray sürümlerinin çıkıp internete dağıldığı gibi.

Bununda belki ilk zamanlar kıranlar oldu ve Activision ile para karşılığı anlaşmış olabilir.

Ve dediğin gibi belli bir süre anlaşma sağlamış olabilirler.

Saçma ama, bu dünyada neler döndüğünü görünce bu bile mantıklı geliyor.

Kıran kişi de bana garip geldi.

Diğer oyun kıranları düşününce bu dediğim, mantıksız kalıyor evet. :)

Yeni kahramanımız '' r4v3n'' :D :D

Şu oyun kadar az sistem isteyip, bu kadar güzel gözüken bir oyun yoktur herhalde.

1698444649557.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı