Call of Duty: Black Ops Cold War Kırıldı!

Şu oyun kadar az sistem isteyip, bu kadar güzel gözüken bir oyun yoktur herhalde.

Eki Görüntüle 1992854

Sistem neydi hocam? Oyun bende en son çok RAM kullanıyordu (yaklaşık 15GB kadar). Bir de ayarlar düşük olmasına rağmen VRAM'i de çok tüketiyor ara ara takılıyordu. Belki kırıldığı için biraz daha hafifletilmiş olabilir. Bir de oyunun çok eski versiyonunu kırmışlar (ilk çıktığı dönemler).

Sistem neydi hocam? Oyun bende en son çok RAM kullanıyordu (yaklaşık 15GB kadar). Bir de ayarlar düşük olmasına rağmen VRAM'i de çok tüketiyor ara ara takılıyordu. Belki kırıldığı için biraz daha hafifletilmiş olabilir. Bir de oyunun çok eski versiyonunu kırmışlar (ilk çıktığı dönemler).

RX 6800XT var hocam bende.

Resimde zaten her şeyi düşüğe aldım bilerek. Farkı görmek için bu resimi atayım dedim.

Vallahi değerleri açmadım. Oyun yağ gibi akıyor ama yani aksiyonda tık dediğini duymadım oyunun.

Vallahi sürüm konusunda bazı yerlerde farklı sürüm var bazı yerlerde farklı sürüm.

60KB bir DLL dosyası var o yani crack.

Kıran kış artık ne yaptıysa baya baya uğraşmış.

Belki carck sürümünden HD texture yoktur herhalde. VRAM'e bayağı etki ediyor.

Oyun açıldıktan bir süre sonra otomatik kapanıyor. 1 saattir uğraşıyorum oynayamadım bir türlü. Hikayeye başlıyorum sigara yakma sahnesinde oyun kapanıyor.

Bunca zaman bizi kıran Activision'u biraz da biz kıralım.

Yeni konular

Geri
Yukarı