Call of Duty: Infinite Warfare ve Call of Duty: Advanced Warfare nasıl?

BurakAyikkk

Hectopat
Arkadaslar merhaba. Modern Warfare 1-2-3 serilerini hayranlıkla oynadım. 2. dünya savaşı tarzı eski dönemleri konu alan COD oyunlarından zevk almıyorum. Black Ops serisini beğenmedim. Bu 2 seri hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Modern Warfare'ye göre kıyaslayınca tatmin edici olur mu?

Black Ops serisinin beğenmeyen birinin bu oyunları seveceğini düşünmüyorum. MW en güzel seri zaten ama bu iki oyun Black Ops'dan çok daha kötü.
Daha çok teknolojik savaşlar, modern silahlar.. Bu tarz şeyleri seviyorum. Örneğin Crysis seriside oyunlardan biri. Bu kategoride önerdiğiniz oyun/oyunlar var mı ?
COD Advanced Warfareyi geçen gün bitirdim gayet güzeldi.
Advanced Warfare iyi bir oyun olsa da İnfinite Warfare'in kötü bir oyun olduğunu düşünüyorum. Fazlaca Star Wars'a benzemiş.
Black Ops serisinin beğenmeyen birinin bu oyunları seveceğini düşünmüyorum. MW en güzel seri zaten ama bu iki oyun Black Ops'dan çok daha kötü.
Daha çok teknolojik savaşlar, modern silahlar.. Bu tarz şeyleri seviyorum. Örneğin Crysis seriside oyunlardan biri. Bu kategoride önerdiğiniz oyun/oyunlar var mı ?

Geri
Yukarı