Call of Duty Mobil'da 1 ay ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 11

IRedScarface

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben uzun süredir Call of Duty mobil oynuyorum. Emülatörden bu ayın 25, 1 gün ban yedim. Şimdi yine oynadım 1 ay ban yedim. Bunlara nasıl ulaşıcaz bu sorunu nasıl düzeltirim bilmiyorum. Bir de ilk defa başima böyle bir şey geldi, sonra dedim dur misafir girişinden oynarim 5 dk sonra yine ban. Böyle saçma bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile kullandıysan ban yersin bu olay bu kadar basittir. Kimse durduk yere ban yemez. Bir dahakine hile kullanmamayı dene. Tabi bir daha denk gelirse...

Hile kullandıysan ban yersin bu olay bu kadar basittir. Kimse durduk yere ban yemez. Bir dahakine hile kullanmamayı dene. Tabi bir daha denk gelirse...
Alakası yok, o saçma oyunu bende emülatörden oynadım çok her oynayışımda ban yiyordum 2 gün, 3 gün gittikçe uzuyordu. Bıraktım bende hemen her şeye anlamadan bilmeden hile demeyi bırakın.

Alakası yok, o saçma oyunu bende emülatörden oynadım çok her oynayışımda ban yiyordum 2 gün, 3 gün gittikçe uzuyordu. Bıraktım bende hemen her şeye anlamadan bilmeden hile demeyi bırakın.

Kardeşim neyi ispatlamaya çalışıyorsun? Hile kullanmadan ban yiyen mi var bu alemde Allah aşkına :D yapmayın ya.

Emülatörden oynuyorsanız ne yazık ki ban yeme ihtimaliniz yüksek. Kullanıcı sözleşmesi güncellenmiş olabilir hani şu sürekli okumadan onayladığımız yazılar. Şahsen ben okumuyorum. Ha bir de her şeye hile diyenlere bayağı bayağı gülüyorum 😂😂

Kardeşim neyi ispatlamaya çalışıyorsun? Hile kullanmadan ban yiyen mi var bu alemde Allah aşkına :D yapmayın ya.

Var mezarcı YouTube canlı yayında bile PUBG ban yedi tabletle oynuyor ben bir de PC oynuyorum sen düşün :)

Emülatörden oynuyorsanız ne yazık ki ban yeme ihtimaliniz yüksek. Kullanıcı sözleşmesi güncellenmiş olabilir hani şu sürekli okumadan onayladığımız yazılar. Şahsen ben okumuyorum. Ha bir de her şeye hile diyenlere bayağı bayağı gülüyorum 😂😂

Aynen katılıyorum şimdi @love set us free bir sen oyna emilatörle görelim bakim var mı yok mu anlarsın :) neymiş kesin hile yapıyor ben hile bile yapmama gerek yok adam nişan alıp kamereyı çevirene kadar 10 sefer öldürürüm :)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı