Call of Duty Modern Warfare 2 Ghost öldü mü?

Kanekiyi severim

Hectopat
Daha fazla  
Bu olayı tekrardan hortlatıyorum çünkü MW2 Remastered bitirdim ve garibime gidiyor. Yanarak ölmediğimizi düşünmekteyim çünkü yanmayan kıyafetler giydik (görev başında) Ghost HS yedi diyorlar ama ayrıntılı bakınca omzundan vuruluyor, biliyorum çok abartılan bir karakter Gas veya Griggs sandman kadar konuşulmuyor bunun sebebi nedir?

Bu olayı tekrardan hortlatıyorum çünkü MW2 Remastered bitirdim ve garibime gidiyor. Yanarak ölmediğimizi düşünmekteyim çünkü yanmayan kıyafetler giydik (görev başında) Ghost HS yedi diyorlar ama ayrıntılı bakınca omzundan vuruluyor, biliyorum çok abartılan bir karakter Gas veya Griggs sandman kadar konuşulmuyor bunun sebebi nedir?
Bence Captain Price çok abartılıyor. Onun yerine Ghost'a özel bir oyun yapsalardı keşke. Ghost'a özel bir oyun çıkmasını yıllardır bekliyorum, inşallah bir gün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de Modern Warfare 3 Remastered’da Soap ortaya çıksa mahallede lokum dağıtırım herhalde.

Bence Captain Price çok abartılıyor. Onun yerine Ghost'a özel bir oyun yapsalardı keşke. Ghost'a özel bir oyun çıkmasını yıllardır bekliyorum, inşallah bir gün.
Oyun direk Price, Makarov, Soap ve Yuri üzerine kurulduğu için Ghost'un arka planda kalması normal.

MW2'nin bile remasteredla pek bir geliştirme gördüğünü sanmıyorum. Videoları izledim neredeyse aynı oyun.. MW3'te hele hiç etki etmeyeceği için remastered MW3 geleceğini sanmıyorum...

Black Ops 5'ten sonraki çıkacak olan yeni COD oyunuyla beraber MW3 Remastered'ı da çıkaracaklardır diye düşünüyorum. Remastered serisini tamamlarlar bir şekilde, eksik bırakmazlar.

Black Ops 5'ten sonraki çıkacak olan yeni COD oyunuyla beraber MW3 Remastered'ı da çıkaracaklardır diye düşünüyorum. Remastered serisini tamamlarlar bir şekilde, eksik bırakmazlar.
Yani amaçları remaster etmekse çıkarmazlar. Amaçları seri tamamlamaksa çıkarırlar.. Eğer bundan sonra oyun çıkarmayı bırakıp güncelleme usulü devam ederlerse zaten ekip biraz boşa düşecek gibi.. Bu durumda da bir uğraşları olması gerekiyor tabi..

Geri
Yukarı