Call of Duty: Modern Warfare 2019 sadece multiplayer için alınır mı?

Oyun Clash

Hectopat
Makaleler
2
Herkese merhaba. Ben bir videoda Call of Duty: Modern Warfare 2019'un multiplayer modunu gördüğüm zaman içimden oyunu almak geliyor. Ama oyunun öykü modu, Türkiye'de sıkıntı yarattığı için vazgeçiyorum. Ama multiplayer çok güzel duruyor. Aklımda şu soru kaldı. Call of Duty: Modern Warfare 2019 sadece multiplayer için alınır mı?

Kanka çok pahalı boşver bence 1 2 ay sonra yeni Call of Duty oyunu çıkcak. Onun da multiplayeri daha hoş olacak. Sonra sen keşke bunu alaydım ya la dicen. Bence yenisini bekle çünkü ortalama aynı fiyat olr.

Herkese merhaba. Ben bir videoda Call of Duty: Modern Warfare 2019'un multiplayer modunu gördüğüm zaman içimden oyunu almak geliyor. Ama oyunun öykü modu, Türkiye'de sıkıntı yarattığı için vazgeçiyorum. Ama multiplayer çok güzel duruyor. Aklımda şu soru kaldı. Call of Duty: Modern Warfare 2019 sadece multiplayer için alınır mı?
Arkadaşın varsa alabilirsin.

Emin olmamakla beraber Pass bile almak mantıksız hale geldi. Bu yeni CoD oyununun içinde Warzone olacak deniliyor. CoD'un multıplayer oyunları tek platformda degıl kı hepsı farklı oyunlar. Warzone'ada aynısı yaparsa kilitle kayıcak. Belki güncelleme almasını falan etkilecek. Bu Pass'in tek seferlik alınıp sürekli devam etmeside bu duruma destek çıkıyor aslında. Hayırlısı olsun diyorum ama cold war çıkana kadar oyuna harcama yapmamanızı tavsiye ederim.

Ücretsiz olduğu zaman denediğimde keyif vermişti. Hikaye modu da izlediğim videolara göre güzel duruyor. İçeriği ne kadar hoş olmasa da beni açıkçası çok da ilgilendirmiyor. Adı üstünde oyun olduğu için aldığım keyfe bakıyorum ben. Ama yeni oyunu çıkacağı için beklemenizi tavsiye ederim. Sonra pişman olabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı