Call of Duty Modern Warfare 3 fiyatı artar mı?

Yahu kardeşim artar bence sen şimdiden al mw 2'de bi baktık 1100 tl oldu.
Ne artmasi? Oyun zaten yurtdisinda 2000-20tl?
1693139705785.png

Son düzenleme:
Artık bu ülkede fiyat artarmı değilde ne zaman artar gibi sorular sormalıyız :/

Tamam, artarsa kanıtla. Nasıl artacak? Bak, sana dümdüz 1. sınıf matematik hesabı yapayım. Oyunun yurt dışı fiyatı 70 Euro/Dolar, değil mi dostum? Adamlar bizdeki güncel euro ve dolar kuruna bakıp ona göre ₺2.000 fiyat girmişler. Nasıl artsın şimdi anlat bana. Adamlar 30 lira olan euro kurunu 100 lira olarak mı hesaplayacaklar? Oyunun fiyatı artmaz. Oyun zaten güncel kurla çıkış yaptı. 70x29(euro) = 2.030 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam, artarsa kanıtla. Nasıl artacak? Bak, sana dümdüz 1. sınıf matematik hesabı yapayım. Oyunun yurt dışı fiyatı 70 Euro/Dolar, değil mi dostum? Adamlar bizdeki güncel euro ve dolar kuruna bakıp ona göre ₺2.000 fiyat girmişler. Nasıl artsın şimdi anlat bana birader. Adamlar 30 lira olan euro kurunu 100 lira olarak mı hesaplayacaklar? Oyunun fiyatı artmaz. Boş argümanlarla gelmeyin lütfen. Oyun zaten güncel kurla çıkış yaptı. 70x29(euro) = 2.030 TL.

Tamamen kafanızdan boş bilgi sıktığınızı da böylece kanıtlamış olduk. Lütfen bir daha hiçbir bilgiye sahip olmadığınız şeye yorum yapmayın.

Artınca görürsün ne diyeyim hocam istediğin hesaplamayı yap bir şeyin fiyatı sabit durmuyor artık.

Yahu kardeşim artar bence.
Al işte, bir boş sıkan daha...

Oyun 70 Euro. 70 Euro eşittir 2000 TL. Adamlar güncel kur ne ise ona bakıp fiyat koyuyor, dur şu Türkleri bi keriz yerine koyalım da Euro 100 TL imiş gibi davranalım, oyunu 10.000 TL yapalım diyemiyorlar. Boş boş yorum yapmayı bırakın artık!

Oyunun fiyatı 70 Euro. Bizdeki karşılığı da 2000 TL ediyor. Oyunun fiyatı artmaz, artamaz. İleride Euro 40 lira olursa artar anca.

Tamam, artarsa kanıtla. Nasıl artacak? Bak, sana dümdüz 1. sınıf matematik hesabı yapayım. Oyunun yurt dışı fiyatı 70 Euro/Dolar, değil mi dostum? Adamlar bizdeki güncel euro ve dolar kuruna bakıp ona göre ₺2.000 fiyat girmişler. Nasıl artsın şimdi anlat bana. Adamlar 30 lira olan euro kurunu 100 lira olarak mı hesaplayacaklar? Oyunun fiyatı artmaz. Oyun zaten güncel kurla çıkış yaptı. 70x29(euro) = 2.030 TL.

Yahu kardeş kur yükseliyor hani aynısını Diablo 4'te gördük. Dolar 19'ken 1400 civarı bir şeydi sonrasında doalr yükseldi 2000 TL yaptılar. Türkiye'nin ekonono misine güven mi olur?

Artınca görürsün ne diyeyim hocam istediğin hesaplamayı yap bir şeyin fiyatı sabit durmuyor artık.
Ulan 1. sınıf matematiği ile anlattım, bilimsel olarak açıkladım. Hâlâ boş boş artarsa görürsün diyorsun. Bak canım kardeşim, bak süper zeka kardeşim. Google'a Euro kaç TL yaz, Google sana 1 Euro 29 TL diye cevap verecek. Oyunun fiyatı yurt dışında 70 Euro. Türkiye fiyatını hesaplamak için de 29x70 yapacaksın. O da 2000 TL ediyor.

Activision çıkıp dur ben şu Euro kurunu 29 değil de 100 liradan hesaplayım mı diyecek? Çıldırtmayın adamı. Oyun zaten tam fiyattan çıktı. Euro 40 lira falan olursa anca öyle zamlanır.

Arkadaşlar şu an CoD Modern Warfare 3 on siparişte 2 bin lira fiyatında sizce çıkınca daha da artar mı yoksa aynı fiyatta mi kalır? Almayı planlıyordum ama çıktıktan birkaç ay sonra alırım alırsamda o yüzden artıp artmadigi hakkında fikriniz varsa söyleyebilirsiniz.
Artmaz.

Kardeşim Steam'in kur olayı farklı az araştır da gel çok bilmişlik yapacağına iyi sosyaller.
Sadece gülüyorum bu yazdığına, Steam'in kur olayı farklı diyorsun. Yapımcılar Steam önerilen kuruna uymak zorunda değil. Steam önerilen kuru 10 TL civarında. COD MW3 Dolar kurunu 10 liradan değil, 29 liradan hesaplayıp çıkmış. Bilmişlik yapan ben değil, sensin. Ben bildiğimle konuşuyorum, sen bilmediğinle.

Yahu kardeş kur yükesliyor yo hani aynısını Diablo 4'te gördük dolar 19'ken 1400 civarı bir şeydi sonrasında doalr yükseldi 2000 TL yaptılar Türkiye'nin ekonono misine güven mi olur?

*Dolar artinca* adamlar şu an zaten dolar kuruna göre fiyatlandirmis. Dolar 30 olsun, o zaman deriz oyunun fiyati artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı