Call of Duty Modern Warfare almaya değer mi?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube üzerinden seriyi izlemiştim. Bayağı bir Warzone oynamışlığım var. Boş zamanlarımda oynamak için singleplayer oyun arıyordum. Aklıma bu geldi. 200 TL değer mi sizce?

YouTube üzerinden seriyi izlemiştim. Bayağı bir Warzone oynamışlığım var. Boş zamanlarımda oynamak için singleplayer oyun arıyordum. Aklıma bu geldi. 200 TL değer mi sizce?
4 saatlik bir singleplayer deneyim için 200TL vermeye değmez. Online oynayacaksanız alınır.

Online oynayacaksan alınır çapraz platform olduğu için oyuncu sayısı hala çok fazla.
Konsollarda "Aim Desteği" adı altında hile oldugu için o tarz MP oyunlardan nefret ediyorum. Özellikle Warzone'de. Ondan ötürü şu an onu deyince soğudum bir tık :D

Konsollarda "aim desteği" adı altında hile oldugu için o tarz MP oyunlardan nefret ediyorum. Özellikle Warzone'de. Ondan ötürü şu an onu deyince soğudum bir tık :D

Emin ol aim asisst hile kadar etkili değil. Hem gamepad hem klavye mouse ile oynayan biri olarak söylüyorum fare daha avantajlı her halükarda. :D

Emin ol aim asisst hile kadar etkili değil. Hem gamepad hem klavye mouse ile oynayan biri olarak söylüyorum fare daha avantajlı her halükarda. :D
Warzone'i arkadaşımın PS cihazında oynadım. Yemin ederim direkt olarak gövdeye kitleniyor aim :D

150 Küsür level iken bırakmıştım bu yüzden :D İlk çıktığuı zamandan beri oynardım. Hatta PC bile toplamıştım o oyun için :D

Yeni konular

Geri
Yukarı