Call of Duty: Modern Warfare II Multiplayer, 13-20 Eylül Tarihleri Arasında Oynaması ücretsiz

Makaleler
25
Call of Duty MWII Season 05 Reloaded'in başlamasıyla beraber oyun 13-20 Eylül tarihleri arasında ücretsiz oldu. Oyun PC (Battle.net, Steam), Xbox ve PS platformunda şu an ücretsiz oynanabilir. Ücretsiz erişim, 11 farklı oyun modu ve 12 harita ile sınırlı. Bu sefer farklı olan şey ise 13-20 Eylül tarihleri arasında oyunu sadece 2.5 saat süreyle oynayabileceksiniz, yani maçlarda geçirdiğiniz vakit üzerinden 2.5 saat süreniz sayılmaya başlayacak, süreniz dolduktan sonra bir daha erişemeyeceksiniz. Oyunu deneyip satın almak isteyen arkadaşlar oynayabilirler. Oyunun son gelen zamlarla beraber standart paketi indirimle 999 TL oldu. Muhtemelen oyunun son ücretsiz erişim hakkı, bundan sonra MWIII çıkacağı için bir daha ücretsiz yapmazlar.

1694627646940.png

Son düzenleme:
2.5 saat sure siniri saçma olmus. Oyunu indirecegim ama 2.5 saat sure icin deger mi, bilmem.

150GB olmasa belki oynardım.

Arkadaşlar her ne kadar bu oyunda boyle midir bilemem ama zamaninda Warzone'u PS4'e indirmek istedim, internetim cok yavasti. Aksam indirmeye koyup sabah baktigimda oyun acilabiliyor ama sadece menude kalıyordum, MP giremiyordum. Ben de dolayisyla silip tekrar yukledim ve gene ayni şey ve tekrar silip tekrar yukledim. Bir şey iniyorken diger cihazlarla da internet hizi bayağı sorunlu hale geldigi icin boyle 2 gunu kendime zehir ettikten sonra PS Store'dan baktigimda aslinda daha indirmenin tamamlanmadigi ancak tamami inmeden dahi oyunun ana menude belirip icine girilebilecek konuma geldigini ogrenmis oldum ve yukle siliyle beraber 3 gun ugrasmistim 😁😐😭
Yani benim gibi bilmeyen birisi indirir de oyuna girebildigi halde neden MP giremiyorum diye dusunurse diye soyluyorum.

Geri
Yukarı