Call of Duty Modern Warfare II, 19-26 Nisan tarihleri arasında ücretsiz

Makaleler
25
Oyunun Multiplayer kısmını 19-26 Nisan tarihlerinde Battle.net veya Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. 12 farklı modu ve haritayı deneyimleyebilirsiniz. Bu tarihlerden sonra oynamaya devam edebilmek için oyunun ücretini vermeniz gerekmekte.

FuAwhgOWAAAOH5I.jpeg

Ben bu oyunu almadan bayağı oynadım betayla beraber 4. Kez oynayacağım sanırım 😂 çok ücretsiz verdiler gibi.

Ben bu oyunu almadan bayağı oynadım betayla beraber 4. Kez oynayacağım sanırım 😂 çok ücretsiz verdiler gibi.

Activision her yeni oyun çıktığında en az 1 yıl böyle ara ara ücretsiz yapıyor oyunları. Oyunun üstünden 1 yıl geçtikten sonra yapmazlar bir daha veya yeni oyun tanitilirsa.

İlk beta çıktığı saniye oynamaya başlamış biri olarak memlekette olduğum için bu defa kaçıracağım.
Oyun güzel bu arada.

Bilen arkadaşlar MW2'nin Online modu ile Warzone arasındaki farkı açıklayabilir mi? İkisini de oynamadığımdan bilmiyorum ama zaten Warzone bedava Online değil mi?

Warzone Battle Royale modu ve ücretsiz. MW2 ise ücretli ve içerisinde hikaye modu ile 4V4 gibi multiplayer modlar bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı