Sürprizbozan Call of Duty: Modern Warfare III ilk iki görevin 25 dakika sızıntısı çıktı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Eskiden korsana düşmesini beklerdik. Şimdilerde bunları oynatacak sistemimiz yok. Bizi bitirdiler 🤬

Optimizasyon özürlüsü çıkan oyunların yanında CoD oyunlarının sistem gereksinimleri bayağı çocuk gibi kalıyor bu arada, ortalama bir sistem bile oynatır.

Optimizasyon özürlüsü çıkan oyunların yanında CoD oyunlarının sistem gereksinimleri bayağı çocuk gibi kalıyor bu arada, ortalama bir sistem bile oynatır.

Son çıkan 1-2 oyun hariç hepsini oynadım. Yeni çıkanlara grafikleri gözümü korkuttuğunda denemedim bile.
i5-7500 & RX 6500 XT var.

Son çıkan 1-2 oyun hariç hepsini oynadım. Yeni çıkanlara grafikleri gözümü korkuttuğunda denemedim bile.
i5-7500 & RX 6500 XT var.

Hocam 4K Ultra ayalar ile RX 6800 XT isteyen bir oyun. O sistemde açmazsa zaten, senin kart çoktan ömrünü doldurmuş demektir.

@Emir M.

Yalnız yanlışklıka final sahnesini izledik. 🤣

Son düzenleme:
Her zaman bir oyunun ilki güzeldir. Sonradan reboot dahi olsa hiçbir şey o zevki ve tadı veriyor.

Başta bırakıp farklı proje yapacaksın.

Bizim 21. Yüzyılda yeni Nasıl Joel, morgan, Nathen Drake, Gordon Freeman, Max Payne... Gibi yeni top karekterler lazım.

2. bölümhiç güzel değil. Tamamen amaçından sapılmış bir bölüm olmuş. Yazık.....

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı