Call of Duty Modern Warfare III Steam'de 1999TL'ye ön siparişe açıldı

Modern Warfare II de arada kaynayarak zam almış, 2 bin TL'ye COD fanları haricinde kim alır ki?
Yerel fiyatlandırma konusunda gireyim dememişler, hiç acımamışlar.

@konur43 hiçbir CoD oyunu 2 bin TL etmez. Edeceğini sanmam. Bir tek multiplayeri için alınabilir de sadece multiplayer tabanlı bir oyuna da 2 bin TL vermek istemem. Hiçbir oyun 2 bin TL etmez.

DLC'ye ( Sözde oyun) 2000 TL verme yolunda yarışmacılara başarılar. Ben olsam bu yıl MW2'den devam ederdim. Map ve ufak tefek değişikler dışında aynı oyuna yine para vermiş olacaksınız.
Aslında COD da FIFA serisine benzemeye başladı, eyvallah 3-4 saatlik senaryo modu var oyunda fakat her sene çok farklı şeyler yapmayıp 70 dolar istiyorlar. Eskiden senaryo modları çok kaliteli olurdu, şimdi onu da göremiyorum serinin son oyunlarında.
COW MW3, mekanik ve grafik anlamında MW2'den farklı olarak 2 bin TL vermeye değecek şey sunmuyor. Diyecekler ki bir yılda nasıl bir değişim istiyorsun, öyleyse her yıl oyun çıkarmasınlar :D Zaten multiplayerı cayır cayır oynanıyor, 2-3 yılda bir oyun çıkarsalar kafi. Ayrıca senaryo modu da dolu dolu olur.
Dediğin gibi MW2 varsa yeni oyuna hiç gerek yok, multiplayerı hala canlı. En az 2-3 yıl daha götürür.

Son düzenleme:
@Osman Nuri23 kapitalizm böyle bir şey işte. Her sene yeni adı altında aynı oyunu sana sunar ve bu sefer daha pahalıya verir. Her sene çıkan PES ve FIFA oyunları da öyle. Buna Ubisoft oyunları da dahil edilebilir.

Yerel fiyatlandırma yapmayan hiçbir firmanın oyununu satın almam. Yerel fiyatlandırma yapmayıp, retail fiyatından daha pahalıya oyunu satan firmanın oyunu ise hiç almam. Devam etsinler böyle, sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı