Call of Duty Modern Warfare III Açık Beta, Battle.net ve Steam'de ön yüklemeye açıldı

Makaleler
25
Battle.net'te oyunun açık betası şu anda indirilebiliyor. İndirmek için Call of Duty indirme seçeneklerinden Modern Warfare III Open Beta seçeneğini tikleyebilirsiniz.

1696882741173.png

Oyunun Battle.net'te dosya sistemi farklı olduğu için her iki oyun da ortak aynı dosyaları paylaştığından Base Game denilen seçeneğin indirilmesi zorunlu, bu nedenle 69 GB indirme yapmak zorundasınız. MWIII açık beta kendi başına 26 GB boyuta sahip. Steam'de henüz ön yükleme mevcut değil, daha az boyutta indirme yapmak için Steam'i beklemenizi tavsiye ederim. Steam'de de oyun önyüklemeye açıldı. Oyunu ön sipariş verdiyseniz 12 Ekim'den itibaren önceden oynayabilirsiniz. Herkese açılacağı gün ise 14 Ekim.

Son düzenleme:
Oynanış videolarında çok gülmüştüm oynarken ne hallere düşeceğim acaba. Alabilseydim sadece zombi modu için alırdım, o da “açık dünya” olduğu için.

Battle.net'te oyunun açık betası şu anda indirilebiliyor. İndirmek için Call of Duty indirme seçeneklerinden Modern Warfare III Open Beta seçeneğini tikleyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1972490

Oyunun Battle.net'te dosya sistemi farklı olduğu için her iki oyun da ortak aynı dosyaları paylaştığından Base Game denilen seçeneğin indirilmesi zorunlu, bu nedenle 69 GB indirme yapmak zorundasınız. MWIII açık beta kendi başına 26 GB boyuta sahip. Steam'de henüz ön yükleme mevcut değil, daha az boyutta indirme yapmak için Steam'i beklemenizi tavsiye ederim.
Hocam peki mw 2 ücretsiz olanda zombi modu varmı.

MW2'den sonra bu kadar hızlı gelmesi beni korkutuyor açıkçası. Kötü bir şey bizi bekliyor gibi geliyor bana.

1 senede üst üste MW oyunu çıkmasının isim değerinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor bana. Baktılar "Modern Warfare" adında CoD oyununun parası tatlı, çıkar anasını satayım 1 tane daha. Oyunun arayüzü bile MWII ile aynı o kadar üşenmişler yani. E her şeyi aynı yaptık, farklılık katalım, parasına da değsin diye 16 yıldır Modern Warfare ile zombi ikilisinin yan yana gelmesini aklından bile geçirmeyeceğin bir şekilde bu seriye de zombi katmaları ne kadar paraya aç olduklarını gösteriyor. Güya MWII çıkarken bundan böyle 2 yıl arayla yeni oyun çıkartacağız, var olan oyunu desteklemeye devam edeceğiz demişlerdi de adamlar harbiden her yıl oyun çıkartmadan duramıyor yani bir şey zorla itiyor sanki bunları. MWII çıktıktan birkaç ay sonra da DLC'ler ile oyun içeriğini genişletme, hikayeyi bu şekilde uzatma vs söylentileri çıkmıştı daha sonra tam oyuna dönüştü o. :D Activision'u anlamak zor ya.

1 senede üst üste MW oyunu çıkmasının isim değerinin ne kadar peynir ekmek gibi sattığını gösteriyor bana. Baktılar "Modern Warfare" adında CoD oyununun parası tatlı, çıkar anasını satayım 1 tane daha. Oyunun arayüzü bile MWII ile aynı o kadar üşenmişler yani. E her şeyi aynı yaptık, farklılık katalım, parasına da değsin diye 16 yıldır Modern Warfare ile zombi ikilisinin Yan yana gelmesini aklından bile geçirmeyeceğin bir şekilde bu seriye de zombi katmaları ne kadar paraya aç olduklarını gösteriyor. Güya MWII çıkarken bundan böyle 2 yıl arayla yeni oyun çıkartacağız, var olan oyunu desteklemeye devam edeceğiz demişlerdi de adamlar harbiden her yıl oyun çıkartmadan duramıyor yani bir şey zorla itiyor sanki bunları.
Microsoft gibi tembel bir firma daha Minecraft'a aynı anda 3 mob ekleyemiyor, CoD serisini fena sömürecekler.

Geri
Yukarı