Call of Duty Modern Warfare nereden ucuza alınır?

Ali Uygur

Centipat
Arkadaşlar Call of Duty Modern Warfare satın almak istedim ama fiyatı 475 TL, o kadar para vermem. Ucuza satın almak için çok siteye baktım, fiyatlar genellikle aynı, değişen hiçbir şey yok. Bu oyunu ucuza satın almanın herhangi bir yolu yok mu? İndirim zamanında maalesef 360 TL oluyor yani değişen bir şey yok, benim verebileceğim maksimum tutar 200 TL.

VPN ile Rusya'ya bağlanın daha sonra bağlıyken Battle.net üzerinden Rus hesabı açın. Hala bağlıyken oyunu sepete ekleyin. Oyun fiyatları zaten Ruble olarak gözükecek. 200 TL civarına geliyor oyun.

Oyun hangi platform üzerinden benim oluyor? Kendi e postamın üzerine yapabiliyor muyum?
Ben anlamadım şimdi. Siz COD MW 2019 yani geçen sene çıkmış olan oyunu mu soruyorsunuz ? Onu dediğim gibi alırsanız, kendi posta adresiniz ile açtığınız Rusya hesabına gelecek. Battlenet uygulamasında artık Call of Duty serisi. 2004 yılında çıkmış MW oyununu soruyorsanız onu indirimli alma şansınız yok.

2019 çıkmış olan oyun
Ben anlamadım şimdi. Siz COD MW 2019 yani geçen sene çıkmış olan oyunu mu soruyorsunuz ? Onu dediğim gibi alırsanız, kendi posta adresiniz ile açtığınız Rusya hesabına gelecek. Battlenet uygulamasında artık Call of Duty serisi. 2004 yılında çıkmış MW oyununu soruyorsanız onu indirimli alma şansınız yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı