Call of Duty serisinde sizi kâra sokacak paketler

Makaleler
2
Yer
Ankara
Bunu aslında başka bir konuda yazmıştım fakat indirimlerin bitmesine 2 saat kalmışken konu olarak açayım herkes görsün dedim.
Not: Tüm paketlerin açıklamasını detaylıca okuyun sonra sıkıntıya girmeyin.

En kârlı paketten en az kârlı pakete doğru gideceğim:

1.paket:
Call of Duty Infinite Warfare Digital Legacy Edition(99,60TL)
Bu paketi alınca hem indirimle 68,97TL olan Infinite Warfare hem de indirimle 82TL olan Modern Warfare Remastered geliyor. Modern Warfare Remastered linkini aşağıya da koydum.
Toplam kâr: 51,37TL

2.paket(Dikkat edin bu pakette indirim olmadığı için indirim sonrası da alabilirsiniz):
Call of Duty Warchest(59TL)
Call of Duty 1, 2 ve United Offensive oyunlu serinin ilk 3 oyununu veriyor. Bu oyunlar indirimde bile ayrı ayrı aldığınızda 98TL ediyor fakat bu paket 59TL. Paket hiç indirime girmiyor ve zaten dediğim gibi oyunların indirimli fiyatları bile ayrı ayrı aldığınızda paketin çok üstüne çıkıyor.
Toplam kâr: 39TL

3.paket:
Call of Duty Black Ops 2 Digital Deluxe Edition(57,50TL)
Veriyorsun 57,50TL'yi hem Black Ops 2+ 2-3DLC hem de World at War(36,75TL) oyununu alıyorsun. World at War oyunun Steam linkini aşağıya koyuyorum.
Toplam kâr: 35,12TL

4. ve son paket:
Call of Duty Modern Warfare Franchise(119,50TL)
Bu paket eğer sadece oyunları oynayacaksanız sizi zarar sokar çünkü paketin içinde eski MW oyunlarının hepsi var ve ayrı ayrı alındığında 110TL ediyor. Fakat eğer ben DLC'leri de istiyorum derseniz ekstra 9,50TL'ye 136,50TL'lik DLC'lerin hepsini alabilirsiniz.
Toplam kâr: Eğer sadece oyunları alacaksanız kâr yok fakat 9TL zarar var.
Toplam kâr 2: Eğer DLC'leri de istiyorsanız 127,75TL kâr var.

İndirimler 2/9/2023(Bugün) saat TSİ 21.00'da bitiyor. Warchest paketi hariç tüm paketler indirimde olduğu için elinizi çabuk tutun.

Şu seti çektim, bu ve önceki konular sayesinde normalden daha indirimli almış oldum. Toplam 470 TL oldu herhalde, bazıları önceden alınmıştı. Teşekkür ederim.
Aslında Ghosts falan da alasım var, Steam'deki tüm CoD'ları alasım da vardı da param kalmadı şu an.
Ama sizin durumunuz var ise zam gelmeden hepsini alın derim. En kötü koleksiyonluk durur.
Zamanında hepsini korsan oynadım, defalarca. Şimdi ödemenin vakti. :D
1675960502086.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı