Call Of Duty:Modern Warfare'i VPN ile Almak

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Arkadaşlar konu hortlamış olacak ama, bu başlık altında çok fazla kişi alım yapmış o yüzden burdan sormak istedim. Hesabı banlanan var mı? Ben de aynı şekilde Black Ops Cold War aldım. Aldıktan sonra vpn kapalıyken tarayıcıdan Blizzard sitesine girdim, sıkıntı yaşayan var mı merak ettim.

Bir sıkıntı yaşamamamıştım ben. Çoğu kişi bu yöntemi kullanıyor zaten.

MuhendisBey1

Centipat
Arkadaşlar konu hortlamış olacak ama, bu başlık altında çok fazla kişi alım yapmış o yüzden burdan sormak istedim. Hesabı banlanan var mı? Ben de aynı şekilde Black Ops Cold War aldım. Aldıktan sonra vpn kapalıyken tarayıcıdan Blizzard sitesine girdim, sıkıntı yaşayan var mı merak ettim.
Sıkıntısız oynuyorum yaklaşık bir yıldır.

PhemiusTR

Hectopat
En fazla oynayan benimdir. Sıkıntı yaşatmıyor.

chnnhc67

Centipat
21 Ekim'de aldım 23 Ekim'de bir daha çekmiş.
Aynısı benim başıma geldi. bi sonuç alabildiniz mi?
Kendi kendimi cevaplayayım :D ödemeyi garanti altına alabilmek için aynı tutarı bir kez daha çekiyorlarmış. Ödeme sağlanınca ikinci ücret tarafıma geri ödeniyormuş. Ödüm patladı bir kurnazlık yaptık diye :D

Son düzenleme:
Yukarı