Call Of Duty:Modern Warfare'i VPN ile Almak

Ben hepsini Rusya'ya göre ayarladım.
Bende aldım 183.00 TL ye geldi bana. Şimdi aldım hatta. VPN i Rusya' ya ayarladım BATTLE.NET uygulamasını indirip yeni hesap kura bastım direk Rusya ayarlı hesap oluşturma sayfası geldi zaten. Hesap açtıktan sonra uygulamadan oturum açtım VPN i kapatıp denedim tekrar EURO moduna döndü sonra tekrar oturum kapatıp VPN ile oturum açtım baktım bu sefer 1999 RUBLE yazıyor yapıştırdım hemen. Satın alma işlemi bittikten sonra da VPN i kapadım şuan 2.8 MB/S ile çekiyor sorunsuz. Hesabımı kontrol ettim 33 DOLAR çekmiş o da şuan 183 TL ye denk geliyor. Bu arada şehir adres ayarlarını filan hepsini İstanbul olacak şekilde düzenledim.
Hayırlı olsun öncelikle. Bu işlem için kredi kartı kullanmak biraz sakıncalı olur sanırım. Hangi kartı kullanarak işlem yaptınız acaba ?

Hayırlı olsun öncelikle. Bu işlem için kredi kartı kullanmak biraz sakıncalı olur sanırım. Hangi kartı kullanarak işlem yaptınız acaba ?
Ben Kredi Kartımı kullandım. KASPERSKY VPN e birazda güvenerekten. Ayrıca bankaların güvenlik sistemleri vardır biliyorsunuz. Limiti kısıtlarsınız ve çekemezler.
Alan arkadaşlar şu dakikaya kadar bi sorun yaşayan varmı
Hiçbir sorun yok bayağı ilerledim online bile oynadım. 400 TL vermektense 180 TL eh işte dedirtti. Oyun aslıbda 180 TL bile etmez bana göre çünkü konusu çok tırt.

Sanırım bizler yüzünden Türkiye'de hiç CoD satılmamış gözükecek. Hepsi Rusya 😀😀. Sonra neden Türkçe dil desteği yok. Olmaz tabii...

Sanırım bizler yüzünden Türkiye'de hiç CoD satılmamış gözükecek. Hepsi Rusya 😀😀. Sonra neden Türkçe dil desteği yok. Olmaz tabii...
Ne yapalım kardeşim asgari ücretin 2020 TL olduğu bir memlekette yaşıyoruz. Buna da yakında kanun ile yasak veya extra vergi getirirler, ben VPN kullanımına vergi yada kısıtlama gelmesinden korkuyorum, alırken zaten veriyoruz.

Ne yapalım kardeşim asgari ücretin 2020 TL olduğu bir memlekette yaşıyoruz. Buna da yakında kanun ile yasak veya extra vergi getirirler, ben VPN kullanımına vergi yada kısıtlama gelmesinden korkuyorum, alırken zaten veriyoruz.
Yok hocam haksızsınız demedim. Gayet haklısınız. Bizi bu duruma düşürenler utansın.

Yeni konular

Geri
Yukarı