Call of Duty MW serisi hangi sıra ile oynanmalı?

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
Herkese selam, şu an itibaren CoD 4 Remastered ve MW 2019 oyunlarını bitirdim. MW 2 (2009) oyununu az çok hatırladığım için Remastered versiyonunu oynamadım. Eksik hangi seri kaldı? Ayrıca elimde MW 2 (2022) var, direkt bununla başlasam MW hikayesini tam olarak bitirmiş olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reboot ile orijinal serinin alakası yok. Yenisi sadece para amaçlı yapılmış eskisinden alakasız olan bir seridir. Orijinal seriyi Steam'de bulabilirsiniz.

CoD 4: Remastered'da orijinal oyunun yenilenmiş halidir. Geri kalan hikayeyi şu oyunlarla öğrenebilirsiniz:

Eski 3'lemeyi oyna. Efsane.

Zaten çok önceden oynamıştım hocam sonlarını hatırladığım için oynamaya gerek duymadım.

Black Ops serisini tavsiye ederim mutlaka oyna güzeldi.

Tam da bunu düşünüyordum Cold War alacaktım fakat ikilemde kaldım.

Reboot ile orijinal serinin alakası yok. Yenisi sadece para amaçlı yapılmış eskisinden alakasız olan bir seridir. Orijinal seriyi Steam'de bulabilirsiniz.

CoD 4: Remastered'da orijinal oyunun yenilenmiş halidir. Geri kalan hikayeyi şu oyunlarla öğrenebilirsiniz:

2019 sonrası çıkan MW'ler reboot olsa bile orijinal hikayeden alıntı olan kısımlar ve karakterler olduğu için ilk önce eski MW üçlemesini oynayıp daha sonra reboot olan seriyi oynarsan daha iyi anlamış olursun.

Şimdi MW 2 2022'ye başlayacağım hocalarım böyle hikaye şu anlık son bulacak değil mi?

Geri
Yukarı