Ücretsiz Call of Duty MW2 16-20 Mart arasında ücretsiz

Keşke şu Activision satın alımı sonuçlansa da Cod oyunlarını Gamepass'de görebilsek.

Ps4 slim üzerinde oynamıştım optimisazyon gayet yeterliydi fakat oyun vasat. Modern Warfare 2019 oynayanların beğeneceği bir oyun değil bence. İndirmeye bile değmez.

Oyunun çıkışında oynamaya başlayanlar tüm silahları kasmıştır şimdi. Oyuna ilk girdiğinizde sadece öleceksiniz. Adam tabancayı son seviye yapıp akimbo oynuyor. Psikopat ve delilerle dolu bir oyun. 4 gün boyunca sinirinizi bozmaya gerek yok.
Bir tık katılıyorum. Harbiden oyunda sıkmanıza bile izin vermeyecek kadar psikopatlar var.

Bir tık katılıyorum. Harbiden oyunda sıkmanıza bile izin vermeyecek kadar psikopatlar var.
Rpg, bıçak, kalkan ve akimbo oynayanlardan uzak durun. Bunlar Call of Duty serisinin nesli tükenen varlıklarıdır. 🤣

Keşke şu Activision satın alımı sonuçlansa da Cod oyunlarını Gamepass'de görebilsek.
Bu oyunlara sadece Xbox Game Pass'a getirme ihtimali yüksek.

Arkadaşlar CoD oynuyor iseniz Online mapler ile hızlıca silah kasmaya oynayın oyunda silah ayarı çok büyük rol oynuyor.

Bu oyun 500'e falan düşerse alınır mı? Hikayesi dışında Online kısmı nasıl?
Yukarıda söylediğim gibi Modern Warfare 2019 oyununun multiplayer modu daha zevkliydi. Hikaye bir tık daha iyi ama Multplayer'den zevk alacağınızı sanmam. 500 TL bu oyuna fazla ve üzerinden çıkalı bayağı zaman geçti.

Geri
Yukarı