Ücretsiz Call of Duty MW2 16-20 Mart arasında ücretsiz

4 saatlik hikâye için 4 gün çok uzun süre. O yüzden sadece online olduğunu her insan anlayabilir. Benim merak ettiğim ücretsiz olan online ile bunun farkı ne?
Ücretsiz olan Warzone 2.0 da sadece Battle Royale modu var. Tek başına ya da takım arkadaşlarınla ( Kendin dahil 4 kişi girebiliyorsunuz ) haritada son kalanlar olmaya çalışıyorsunuz. Etraftan , sandıklardan ekipman toplaman lazım. Ölürsen sadece takım arkadaşların varsa ve gereken parayı bulursalar mağazadan seni tekrar çağırabiliyorlar. Oyunun sonuna doğru bu da kilitleniyor sanırım. Oyunun çoğu gezip , ekip toplamanla geçiyor. Önceki Warzone da Plunder modu vardı onu daha çok seviyordum.

Çok oyunculuda ise kendi dizdiğin ekipmanlarla sırf savaşıyorsun. Bence daha güzel.

Arkadaşlar campaign modunun olma gibi bir ihtimali yok. Tek günde hatta tek oturuşta bitirilecek süresi var zaten. Ayrıca bir ara daha yapmışlardı ücretsiz hafta sonu ve onda 1-2 tane Online mod kilitliydi satın almadan oynanmıyordu.

Ben 1 saat içinde indiririm fakat değmeyeceğini düşünüyorum maalesef Türkiye'de oyun inene kadar süresi biter zaten.

Başlayacak olan Steam indirimiyle birlikte güzel bir fırsat. Beğenirseniz indirimdeyken alır devam edersiniz.

Son düzenleme:
Ps4 slim üzerinde oynamıştım optimisazyon gayet yeterliydi fakat oyun vasat. Modern Warfare 2019 oynayanların beğeneceği bir oyun değil bence. İndirmeye bile değmez.

Oyunun çıkışında oynamaya başlayanlar tüm silahları kasmıştır şimdi. Oyuna ilk girdiğinizde sadece öleceksiniz. Adam tabancayı son seviye yapıp akimbo oynuyor. Psikopat ve delilerle dolu bir oyun. 4 gün boyunca sinirinizi bozmaya gerek yok.

Geri
Yukarı