Call of Duty MW2 2022 multiplayer ne durumda?

Arkadaşlar eski CoD oyunları ( 2015 ve öncesi çıkmış olanlar ) çok oyuncuları için alınmaz. Ya oyuncu yoktur ya da az veya hileli oyuncu vardır. Sadece eğer kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa özel oda oluşturup girebilirsiniz.

Eski olanlardan. CoD 2. ve CoD 4 Modern Warfare. İn multiplayerleri oynanabilir. Resmi olarak hala açık. Resmi sunucular olmasa da fanların oluşturduğu özelleştirilmiş serverlar. Var CoD 4 için konuşmak gerekirse. Hala bir topluluğu var ufakta olsa bazı serverlar 10 20 32'ye kadar bulabiliyor.

Tabii konudan sapmayalım. Arkadaş. 2022 Modern Warfare'i yi sormuş.

Yeni MW2'nin multiplayerini oynuyorum hocam. Ben de aynı sebepten satın aldım. Oyuncu sayısı bayağı var hiç öyle oyun bulamama vb olayları olmadı. Zaten cross platform bir oyun. Oyun bulamamak gibi bir şey kesinlikle yaşamazsın.

Teşekkür ederim hocam.

Eski olanlardan. CoD 2. ve CoD 4 Modern Warfare. İn multiplayerleri oynanabilir. Resmi olarak hala açık. Resmi sunucular olmasa da fanların oluşturduğu özelleştirilmiş serverlar. Var CoD 4 için konuşmak gerekirse. Hala bir topluluğu var ufakta olsa bazı serverlar 10 20 32'ye kadar bulabiliyor.

Tabii konudan sapmayalım. Arkadaş. 2022 Modern Warfare'i yi sormuş.

Olsun hocam belki birine lazım olur :D

Geri
Yukarı