Call of Duty: Warzone 2.0 hueneme-negev hatası alıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

Mr. DarkTech

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amerika / Las Vegas / Bellagio
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: i5 12400F
Motherboard: Asus prime H610-D
GPU: XFX SWFT RX6600
Meslek
ATARİYST
RAM
8x2 16GB 3000 Mhz
Ekran kartı
XFX RX6600
Anakart
H610M-d
İşlemci
i5 12400f
Oyunu tam 10 kere indirdim. Biraz önce 52 GB oyunu tekrar indirdim "2 saat başında bekledim hatta inmesi için" ve oyun bu hatayı verdi yine. Artık kafayı yemek üzereyim. Activision gibi bir firma oyunu bu kadar çok oynamak isteyen bir oyuncunun oynamasını engelliyor.
İlginç bir bilgi olarak oyunu sadece çıktığı ilk 3-4 gün oynayabildim. Oyun Steam üzerinde çıktığı saniye oyuna girip gece 05.00 gibi bıraktım ve oynamaya sonra devam ettim. 3-4 günde 19 saat falan oynadım anlayacağınız.
Hataya ait görüntü:

1692301490736.jpeg

@Emir M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu tam 10 kere indirdim. Biraz önce 52 GB oyunu tekrar indirdim "2 saat başında bekledim hatta inmesi için" ve oyun bu hatayı verdi yine. Artık kafayı yemek üzereyim. Activision gibi bir firma oyunu bu kadar çok oynamak isteyen bir oyuncunun oynamasını engelliyor.
İlginç bir bilgi olarak oyunu sadece çıktığı ilk 3-4 gün oynayabildim. Oyun Steam üzerinde çıktığı saniye oyuna girip gece 05.00 gibi bıraktım ve oynamaya sonra devam ettim. 3-4 günde 19 saat falan oynadım anlayacağınız.
Hataya ait görüntü:

Eki Görüntüle 1906955

@Emir M.
Bende oyunda bir çok sorun yaşıyorum. Böyle olmaz delirtir insanı. Hatta daha bugün konu açmayı düşünüyordum üzerine geldi.

Oyuna mobil veriden girmeyi dener misin?

Maalesef telefonum yok. Geçen babama PTT üzerinden mektup yolladım hatta bu yüzden. Alırsam tuşlu telefon alırım, akıllı telefonlar benlik değil.

Modem arayüzünden UPnP ayarını kapatıp dene bakalım.
İşe yaramadı hocam, delirmek üzereyim:
20230818103913_1.jpg

Oyuna VPN ile girmeyi başardım ama aşırı ping var öyle böyle değil. Bir ara 1000ms yazdı hatta. @Emir M.

Son düzenleme:
Evde aile fertlerinin interneti varsa mümkünse oradan dene. Sorunun internetten mi değil mi olduğunu anlayalım. Muhtemelen ev internetinden kaynaklı ama emin olalım.

PC üzerinde Wi-Fi bulunmuyor. Evdeki lightning kablolar Type-C girişli. Kasamda Type-C portu da yok. Akşama karpuz kesiyoruz galiba?

Aslında komik bir şekilde ben bu oyunu sen Steam'de oynarken gördüğüm için içimden "EMD hocamla WZ 2.0 akar" dediğim için indirmiştim, içimden Activison'a güzel sövüyorum şu an.

@Emir M. başka önerin var mı? Aklına fikir gelmezse oyunu sileceğim hocam şimdi maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı