Battle.net Call of Duty MWIII, Özel Teklif ile 1.399₺

Makaleler
25
Önceki açtığım PlayStation konusunun PC için geçerli versiyonu. Tahminim doğruysa önceki Call of Duty oyunlarına sahipseniz size özel olarak oyun 1400 TL'ye düşüyor, sadece size(hesaba) özel. Battle.net hesabınıza bağlı mail adresine aşağıda resmini verdiğim gibi bir mail gelecek, o mailden "USE YOUR DISCOUNT" linkine basarak özel teklif için hazırlanan ayrı bir satın alma sayfasına yönlendirileceksiniz.

1702069694096.png

Her iki pakete de indirim geliyor. Standard hali 1.999 TL'den 1.399 TL'ye düşüyor.

Gelen mail bu şekilde:

1702069846479.png

Mailden ayrı olarak buradaki linkten de özel teklif sayfasına gidip, hesabınıza giriş yapıp teklife uygun olup olmadığınıza bakabilirsiniz.

14 Aralık'a kadar geçerli.

Son düzenleme:
PlayStation'da görüyorum indirimi ama Battle.Net'te yok. Halbuki PC için almak istiyordum bu indirime denk gelmek çok iyi olurdu da sanırım herkes için getirmezler bu indirimi artık?

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation'da görüyorum indirimi ama Battle.Net'te yok. Halbuki PC için almak istiyordum bu indirime denk gelmek çok iyi olurdu da sanırım herkes için getirmezler bu indirimi artık?

Bu saatten sonra geleceğini sanmıyorum. Dediğim gibi muhtemelen önceki oyunlara sahip olan kullanıcılar için yapıyorlar indirimi.

Ben daha önce Steam'den almıştım MW2, sanırım Steam alışverişim Battle.net'e yansımıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı