Call of Duty oynama sırası

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selam. Bu zamana kadar hiç ama hiç CoD oyunu oynamadım. Hep YouTube'dan izlerdim ama oynama zamanının geldiğini düşünüyorum. Nasıl bir sıra izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce en eskilerden ve efsane olanlardan olan COD 2'yi oynayabilirsin.
Ondan sonra COD MW serisini oynayabilirsin. Hikayesi muazzam. ( COD 4 MW, COD MW 2, COD MW 3)
Ondan sonra Black Ops serisini oynayabilirsin.

Bütün seriyi mi oynayacaksın yoksa aklında belirli oyunlar var mı? Bilgisayardan oynayacaksan baştan sona tüm seriyi oynayamazsın çünkü eski oyunlardan sadece konsola özel olanlar var.

Böyle gidebilirsin bence:

Call of Duty 2.

Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered.

Call of Duty: Modern Warfare 3.

Call of Duty: Black Ops.

Call of Duty: Black Ops 2.

Call of Duty Black Ops 3.

Call of Duty: Ghosts.

Call of Duty Black Ops: Cold War.

Call of Duty: Advanced warfare.

Call of Duty: Infinite warfare.

Böyle gidebilirsin bence:

Call of Duty 2.

Call of Duty 4: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare 2.

Call of Duty: Modern Warfare 3.

Call of Duty: Black Ops.

Call of Duty: Black Ops 2.

Call of Duty Black Ops 3.

Call of Duty Black Ops: Cold War.

Call of Duty: Advanced warfare.

Call of Duty: Infinite warfare.

Call of Duty Ghost ve WWIInin hakkı yenmiş arada Black Ops 2 ve 3'den kesinlikle iyi.

Wwıı vasattı ama Ghosts berbat bir oyundu. Kendimi zorlaya zorlaya bitirebilmiştim. Oynamaya bile değmez.

Ben çok sevmiştim, özellikle düşmanların içine sızmamız ve taklit yapmamız çok güzeldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

WWII Nasıl vasattı gözünü seveyim ya. Film gibi oyundu, COD'un çıkarmış olduğu en iyi oyunlardan biri.

Daha dün bitirdim. Birkaç bölümü hariç oynarken sıkılmıştım baya. Belki çok Call of Duty oyunu oynadığım için artık beni sarmıyordur.

Ben çok sevmiştim, özellikle düşmanların içine sızmamız ve taklit yapmamız çok güzeldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onu da geçen sene bitirdim. Oyunun ortalarında bilgisayardan silmemek için kendimi zor tutuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı