Call of duty: Modern Warfare, Cold War, Vanguard Steam'e geldi

Güzel. Ama bir oyuna 999TL verilir mi ya?

2. oyunu Steam'de varken neden MW1 Remake'i eklemişler hiç anlamadım. Kim ne yapsın 1. oyunu arkadaş. Artık COD serisini hikayesi için alan insan kalmamıştır bence. MP için 2. oyunu almak daha mantıklı.

2. oyunu Steam'de varken neden MW1 Remake'i eklemişler hiç anlamadım. Kim ne yapsın 1. oyunu arkadaş. Artık COD serisini hikayesi için alan insan kalmamıştır bence. MP için 2. oyunu almak daha mantıklı.
Modern Warfare 2'nin Remastered versiyonunu ve Black Ops 4'ü de eklememişler. Black Ops 4 sadece Online olduğu için ve 5 yıllık olduğu için ölü oyun sayılır. O yüzden bence onu eklememeleri normal fakat MW2 Remastered dediğimiz oyunda sadece hikâye modu vardı. Ha tabii Battle.net'te 200TL'yken Steam'de 600-700 olurdu fakat yine de eklememeleri eksiklik olmuş. Bu arada Activision'ı bu oyunları Steam'e getirirken Steam özelliklerini kullandıkları için tebrik etmek lazım. Malum millet Ubisoft'a oyunlarını Steam'e getirirken Steam özelliklerini kullanmamalarına sinir olmuştu. Satın almayan veya alıpta kötü yorum yapıp iade eden çok vardı. Steam kullanıcılarını para sağma amaçlı kullandıklarını ve saygısız olduklarında yakınıyordu millet. Başarı sistemi neyse de bir Beat em up oyununa kontrolcü desteği eklememeleri bile acizceydi. Activision yine o konuda bir şeyler yapmış.

Bu saatten sonra bu 3 tane yeni Steam'e gelen oyunu 500TL'nin altında fiyata beklemeyin %50 indirimi bile birdaha zor görürüz. Sadece Steam'e çıkışına özel böyle yapmışlar alacak varsa bu fiyattan alsın birdaha çok uzun bir süre bu fiyata veya bundan daha aşşagısına düşmez. Bu üçü arasından en çok online oynanan hangisiyse yapıştırılır bence

Bu saatten sonra bu 3 tane yeni Steam'e gelen oyunu 500TL'nin altında fiyata beklemeyin %50 indirimi bile bir daha zor görürüz. Sadece Steam'e çıkışına özel böyle yapmışlar alacak varsa bu fiyattan alsın bir daha çok uzun bir süre bu fiyata veya bundan daha aşagısına düşmez. Bu üçü arasından en çok Online oynanan hangisiyse yapıştırılır bence.

Bu 3 oyunun arasında benim için en iyisi MW 2019 tabii ne kadar oyuncusu var tartışılır ben alacak olsam her türlü MW 2019 alırım Cold War vanguarda bunun yerini tutamıyor.

Call of Duty Modern Warfare 2019 umarım Steam'de %67 indirime girer eskiden bu indirim oranının Battle.net birkaç defa almıştı oyle olursa 329TL yine alınabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı