Call of Duty Warzone FPS düşmesi sorunu

Nepheus

Decapat
Arkadaşlar merhaba,

Sistem özelliklerim;

MSI Radeon™ RX 5700 XT Gaming X 8 GB GDDR6 256Bit DX12 AMD Radeon ekran kartı.
AMD Ryzen 3600X.
G.Skill 16 GB (2x8GB) Sniper X DDR4 3200MHz CL16 1.35V Dual kit RAM.
MSI B450-A PRO Max.
Samsung 500GB 970 Evo NVMe M.2 SSD (okuma hızı 3400 MB / yazma hızı 2300 MB)

Call of Duty Warzone oyununu Ultra ayarlarda oynamaktayım. Ayarları düşürmeme rağmen FPS sıkıntısı yaşamasam da anlık donma (FPS düşmesi) ve stuttering sıkıntısı yaşamaktayım. Ekran kartı Driver'i, BIOS güncellemesi ve işlemci chipset güncellemesini yapmama rağmen sorun hala devam etmekte. Bilgisayarıma format dahi attım bu sorundan dolayı fakat hala çözülmedi. Diğer oyunlarda bu problem başta vardı fakat şimdi yok. Sadece Call of Duty oynarken bu sorunu yaşıyorum. Sorun ne olabilir?
Arkadaşlar Sorun Çözüldü. Bıraktığım linkte sorunun çözümü mevcuttur. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yararlanabilirler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar merhaba,

Sistem özelliklerim;

MSI Radeon™ RX 5700 XT Gaming X 8 GB GDDR6 256Bit DX12 AMD Radeon ekran kartı.
AMD Ryzen 3600X.
G.Skill 16 GB (2x8GB) Sniper X DDR4 3200MHz CL16 1.35V Dual kit RAM.
MSI B450-A PRO Max.
Samsung 500GB 970 Evo NVMe M.2 SSD (okuma hızı 3400 MB / yazma hızı 2300 MB)

Call of Duty Warzone oyununu Ultra ayarlarda oynamaktayım. Ayarları düşürmeme rağmen FPS sıkıntısı yaşamasam da anlık donma (FPS düşmesi) ve stuttering sıkıntısı yaşamaktayım. Ekran kartı Driver'i, BIOS güncellemesi ve işlemci chipset güncellemesini yapmama rağmen sorun hala devam etmekte. Bilgisayarıma format dahi attım bu sorundan dolayı fakat hala çözülmedi. Diğer oyunlarda bu problem başta vardı fakat şimdi yok. Sadece Call of Duty oynarken bu sorunu yaşıyorum. Sorun ne olabilir?

Arkadaşlar Sorun Çözüldü. Bıraktığım linkte sorunun çözümü mevcuttur. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yararlanabilirler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı