Call of Duty Warzone grafik sorunu

ArifIşık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
E-Dönüşüm Teknik Personel
İyi günler arkadaşlar. Oyun dosyalarını scan ettim herhangi bir sorun yok ayrıca oyun güncellemeleri de aldı. Grafik ayalarını Ultra'dan düşüğe de çektim. FPS sabitledim, rate düşürdüm her şeyi denedim ancak zemin, araba, bazen ağaçlar ve hatta rakip oyuncuların bedenlerini göremiyorum. Çözümünü bilen var mıdır veya nereden çözüme erişebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

GTX 1660 Super.
Ryzen 5 2600X.
8 GB XPG.

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar. Oyun dosyalarını scan ettim herhangi bir sorun yok ayrıca oyun güncellemeleri de aldı. Grafik ayalarını Ultra'dan düşüğe de çektim. FPS sabitledim, rate düşürdüm her şeyi denedim ancak zemin, araba, bazen ağaçlar ve hatta rakip oyuncuların bedenlerini göremiyorum. Çözümünü bilen var mıdır veya nereden çözüme erişebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

GTX 1660 Super.
Ryzen 5 2600X.
8 GB XPG.

Eki Görüntüle 555708
Ram kullanimina bakar misin gorev yonetisinden?

Ram kullanimina bakar misin gorev yonetisinden?
Şuan oyuna giremem ancak mecvut durumunu yazayım. Mozilla, TeamViewer (İki ayrı cihazla), Avira (Tarama yapıyor), Şirkete bağlantı sağlamak adına aracı bir program, WhatsApp web ve Discord çalışıyor 5,8 GB kullanıyor normal midir?

Şuan oyuna giremem ancak mecvut durumunu yazayım. Mozilla, TeamViewer (İki ayrı cihazla), Avira (Tarama yapıyor), Şirkete bağlantı sağlamak adına aracı bir program, WhatsApp web ve Discord çalışıyor 5,8 GB kullanıyor normal midir?
Ram yetersiz hocam. Bir ram alana kadar tavsiyem altta acik uygulama birakmayin. Whatsapp web kapatin oyuna girerken, teamviewer, hatta discordu da kapatip oyun ici konusun.

Ram yetersiz hocam. Bir ram alana kadar tavsiyem altta acik uygulama birakmayin. Whatsapp web kapatin oyuna girerken, teamviewer, hatta discordu da kapatip oyun ici konusun.
Sadece Discord ve WhatsApp Web açık kalıyor bugün deneyeyim. Ancak 8 GB RAM'in bu derece yetersiz oalcağını düşünmüyorum neden yetersiz kalıyor ki?

Sadece Discord ve WhatsApp Web açık kalıyor bugün deneyeyim. Ancak 8 GB RAM'in bu derece yetersiz oalcağını düşünmüyorum neden yetersiz kalıyor ki?
Oyun tavsiye edilen RAM 12gb olarak belirlemis. Gunumuzde 8 artik yetersiz kaliyor. 2 gb yakin windows kendisine kullaniyor zaten hocam

Oyun tavsiye edilen RAM 12gb olarak belirlemis. Gunumuzde 8 artik yetersiz kaliyor. 2 gb yakin windows kendisine kullaniyor zaten hocam
Teşekkür ederim dikkate alacağım. Ben 8 GB Ram'i sadece Discord ve oyuna harcadığım için bu denli yetersiz kalacağını düşünmüyordum ancak doğru söylüyorsunuz.

Discord'un oyle kucuk bir seymis gibi olduguna bakmayin, islemciyi yoruyor oyle bir programa gore :)
Evet onun farkındayım da bu işlemciyi yorulsun diye aldım 😃 Şaka bir yana Apu işlemciyle 8 GB Ram kullanıp oyunu oynayan ve bu grafik sorunu ile karşılaşmayan bir arkadaşım var. Sizce onun Ram'i hem sisteme hem işlemciye hem oyuna nasıl yetiyor da ben sorun yaşıyorum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı