Call of Duty Warzone grafik sorunu

ArifIşık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
E-Dönüşüm Teknik Personel
İyi günler arkadaşlar. Oyun dosyalarını scan ettim herhangi bir sorun yok ayrıca oyun güncellemeleri de aldı. Grafik ayalarını Ultra'dan düşüğe de çektim. FPS sabitledim, rate düşürdüm her şeyi denedim ancak zemin, araba, bazen ağaçlar ve hatta rakip oyuncuların bedenlerini göremiyorum. Çözümünü bilen var mıdır veya nereden çözüme erişebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

GTX 1660 Super.
Ryzen 5 2600X.
8 GB XPG.

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet onun farkındayım da bu işlemciyi yorulsun diye aldım 😃 Şaka bir yana Apu işlemciyle 8 GB Ram kullanıp oyunu oynayan ve bu grafik sorunu ile karşılaşmayan bir arkadaşım var. Sizce onun Ram'i hem sisteme hem işlemciye hem oyuna nasıl yetiyor da ben sorun yaşıyorum?
Bana gore aciklamasi, arkadasinizin sanirim 2x4 cift kanal RAM'lere sahip olabilir. Bu bir avantajdir ozellikle Ryzen sistemlerde ama cok akici oynayacagini sanmam. Frekans degeri yuksek olabilir. Daha temiz bir windowsu olabilir. Cok etken var.
Sorun size ozel degil, RAM taktiginizda ciddi bir fark goreceksiniz.

Bana gore aciklamasi, arkadasinizin sanirim 2x4 cift kanal RAM'lere sahip olabilir. Bu bir avantajdir ozellikle Ryzen sistemlerde ama cok akici oynayacagini sanmam. Frekans degeri yuksek olabilir. Daha temiz bir windowsu olabilir. Cok etken var.
Sorun size ozel degil, RAM taktiginizda ciddi bir fark goreceksiniz.
2x4 değil 1x8 kullanıyor. İşi gereği benim kullandığımdan daha ağır programlar kullanmak zorunda olan biri. Bunlara ve yukarıda yazdıklarıam rağmen herhangi bir grafik hatası almadan, takılmadan rahat rahat oynayabiliyor oyunu. Ben başlangıçta bulunan uçağı bile göremiyorum 3 - 5 tane adam havada gidiyor böyle. 😃

Geri
Yukarı