Çözüm Call of Duty Warzone "SERVER DISCONNECTED"

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Exinie

Kilopat
Oyunu kurduktan sonra Windows 10'u tekrar kurmam gerekmişti ondan sonra oyuna girerken bu hatayı alıp duruyordum. Yarım saat uğraş sonucu NVIDIA GeForce Experience yüklemediğimi fark ettim ve yükledim. Yükledikten sonra oyun açılınca NVIDIA GeForce Experience'dan uyarı geldi bende okumadan "Evet" dedim ve oyun açıldı. Çözümü paylaşmak istedim bu hatayı alan başka arkadaşlar için. Bir de son sürüm sürücü kullandığınızdan emin olun.

unknown.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Here are the ports to forward for Call of Duty: Warzone - PC:

TCP Ports:3074,27014-27050
UDP Ports:3074,3478,4379-4380,27000-27031,27036
upnp yi kapatın
bende bu şekilde işe yaradı şuanlık sorun yok
Port forwardıng dahıl butun metodları denedım fakat ıse yaramadı oyunu sılıp yukledım... Telefonla PC'ye baglanınca oyuna ve servera baglanıyor... Yenı modem alıyorum bu sebepten bakalım sorun cozulecek mı ?

Port forwardıng dahıl butun metodları denedım fakat ıse yaramadı oyunu sılıp yukledım... Telefonla PC'ye baglanınca oyuna ve servera baglanıyor... Yenı modem alıyorum bu sebepten bakalım sorun cozulecek mı ?
Aynı sorundan bende çekiyorum çok uzun zamandır modem değiştirince düzeldimi haber verebilirmisin sana zahmet?

Eğer olmaz ise aşağıdaki yöntemi dene. Modem arayüzünden UPnP kapat, ben GeForce Experience yükledikten sonra tekrar aynı hata oldu sonra modem arayüzünden UPnP kapatınca düzeldi.

Ben tüm çözümleri denememe rağmen hala aynı hatayı alıyorum 2 gün önce oyunu oynayabiliyorken şu an giriş ekranına bile gelmeden hata veriyor. Bazen de connection failed hatasıyla karşılaşıyorum. Çözümünü yazarsanız sevinirim.

Ben tüm çözümleri denememe rağmen hala aynı hatayı alıyorum 2 gün önce oyunu oynayabiliyorken şu an giriş ekranına bile gelmeden hata veriyor. Bazen de connection failed hatasıyla karşılaşıyorum. Çözümünü yazarsanız sevinirim.
Bunlar olmadiysa. Online bir oyun ac. Oyun acik kalsin. Sonra CoD'u ac gir. Girdikten sonra ilk actigin oyunu kapa.

Bende böyle bir yazı çıkıyor oyuna giriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Call of Duty  Modern Warfare 2 (2023) Screenshot 2023.06.20 - 09.00.31.91.png
    Call of Duty Modern Warfare 2 (2023) Screenshot 2023.06.20 - 09.00.31.91.png
    110,2 KB · Görüntüleme: 41

Geri
Yukarı