Call of Duty World War 2 Geliyor!

Şimdi yeniden izledim de o sekmeyi acilen yapmaları lazım ama düzeltirler diye düşünüyorum.
İnşallah düzeltirler. Küçüklüğüm önce MoH sonra CoD serisiyle geçti. Zaten çoğumuzun 2. dünya savaşı merakı heveside burdandır bence. Herkes eleştirirken son dönemlerde ben yine elimden geldiğince objektif olmaya eğlencesine bakmaya çalıştım ama artık cidden yeter. İlk haberlerde çok sevinmiştim 2. dünya savaşı dönüyor CoD 2 nin daha güzeli gelir mi bu nesile diye ama hüsran gibi duruyor. Çünkü silah sekme durumunu geçtim videoların hepsini sonuna kadar izledim hiç o havayı almadım ama oynamadan bilemeyiz tabi. Umarım yanılırız da search and destroy modunun keyfini iliklerimize kadar alırız.

Ben de bir CoD seveni olarak o havayı alamadım. Bilmiyorum belki artık Captain Price'a alıştığımdan mıdır? Umarım beklentilerimi gerçekleştirirde Normandiyaya bir kere daha çıkarız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı