Callisto Protocol Steam'de 92 TL

Digital Deluxe ile normal paket arasındaki farkı gösteren yazı/tablo gibi bir şey var mı? Steam'deki açıklamalar kısmında bir bilgi bulunmuyor. Normal paketi aldım sadece skin vb. şeyler ise kalsın ama dlc varsa iade alıp Deluxe paketi almayı düşünüyorum.

Digital Deluxe ile normal paket arasındaki farkı gösteren yazı/tablo gibi bir şey var mı? Steam'deki açıklamalar kısmında bir bilgi bulunmuyor. Normal paketi aldım sadece skin vb. şeyler ise kalsın ama dlc varsa iade alıp Deluxe paketi almayı düşünüyorum.
PS exclusive avantajlar var ama biz PC'de olduğumuz için bizi ilgilendirenler şunlar:

- 2 Retro Prisoner silah skini
- Retro Prisoner karakter skini
- Season Pass

Bunlardan en önemlisi Season Pass. Ben de normal sürümü alacaktım ama sadece Season Pass'in fiyatı 92 TL eder fiyata güncelleme gelirse. DLC'leri ortalama olsa dahi yine 20 TL farka göre çok iyi fiyat.

Deluxe Edtion'da; konsol tarafında Season Pass var fakat PC tarafında olur mu emin değilim, hiç öyle bir bilgi görmedim. Genelde Deluxe Editionların içinde DLC olmaz, birkaç tane skin veya item olur.

Ya şu fiyat yanlışı nasıl oluyor bir kerede konsola yanlış fiyat çıktığını görmedim bir de direkt alın 500 TL olur.

Geri
Yukarı