Can sıkıntısı nasıl geçer?

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 3B
Gideyim konuşayım diyorum ama tutuyorum kendimi..
Aman diyeyim hocam. Sadece hüsranla sonuçlanıyor ve ulaşılmazı daha çok istemeye başlayıp kendini üzüyorsun sonra bu takıntıya kadar gidebiliyor. En iyisi dediğim gibi sal gitsin, akışına bırak.

Aman diyeyim hocam. Sadece hüsranla sonuçlanıyor ve ulaşılmazı daha çok istemeye başlayıp kendini üzüyorsun sonra bu takıntıya kadar gidebiliyor. En iyisi dediğim gibi sal gitsin, akışına bırak.

Yalnız kalmak pek tercihim değil hocam o yüzden.

Yalnız kalmak pek tercihim değil hocam o yüzden.
Haklısınız fakat mesajınızı gönderip niyetinizi belli etmişsiniz bir kere. Şimdi tekrar tekrar mesaj göndermeye devam ederseniz kızı bunaltabilirsiniz ve kendi seviyenizi düşürürsünüz kızın gözünde. Hiç gerek yok bunlara. Sadece sabırlı olun.

Haklısınız fakat mesajınızı gönderip niyetinizi belli etmişsiniz bir kere. Şimdi tekrar tekrar mesaj göndermeye devam ederseniz kızı bunaltabilirsiniz ve kendi seviyenizi düşürürsünüz kızın gözünde. Hiç gerek yok bunlara. Sadece sabırlı olun.

Yüz yüze gelince konuşacağım şu ana kadar sadece WhatsApp üzerinden konuştum eğer aynısı olursa yoluma bakarım.

Yüz yüze gelince konuşacağım şu ana kadar sadece WhatsApp üzerinden konuştum eğer aynısı olursa yoluma bakarım.
Yüz yüze konuşmak en iyisi. Sizi dinlemek bile istemiyorsa (ki bu iftira olsa da olmasa da önemli değil.) sizi pek de önemsemiyor demektir. Böyle bir durum olursa kolay değil ancak pek de takmamaya çalışın yoksa ileride boş yere üzmüşüm kendimi diyebilirsiniz.

Yüz yüze konuşmak en iyisi. Sizi dinlemek bile istemiyorsa (ki bu iftira olsa da olmasa da önemli değil.) sizi pek de önemsemiyor demektir. Böyle bir durum olursa kolay değil ancak pek de takmamaya çalışın yoksa ileride boş yere üzmüşüm kendimi diyebilirsiniz.
Öyle diyeceğim zaten. 😆

Başıma ilk defa gelmedi hep aynısını dedim.

Öyle diyeceğim zaten. 😆

Başıma ilk defa gelmedi hep aynısını dedim.
O zaman sıkıntı yok. Can sıkıntısı konusunda şunu söyleyebilirim; PC oyunları falan aşırı sıktı beni ve boş durunca da eski olaylar aklıma gelip üzülüyordum. Bi ara Twitch yayınları izlemeye başladım. Kısmetse Olur'u denedim ya da sürekli çekişmeli ilerleyen bir dizi izlemeyi falan denemiştim bi ara. Mr.Robot önerebilirim mesela.

O zaman sıkıntı yok. Can sıkıntısı konusunda şunu söyleyebilirim; PC oyunları falan aşırı sıktı beni ve boş durunca da eski olaylar aklıma gelip üzülüyordum. Bir ara Twitch yayınları izlemeye başladım. Kısmetse Olur'u denedim ya da sürekli çekişmeli ilerleyen bir dizi izlemeyi falan denemiştim bir ara. Mr. Robot önerebilirim mesela.

Telefondan paso Stardew Valley oynuyorum. Kafa dağıtıyor, güzel oluyor.

Geri
Yukarı