Can sıkıntısı nasıl geçer?

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 3B
Hocam biraz geç oldu kusura bakmayın ama bu işin tek çaresi bir GYM'e yazılmak.

Ben de bu aralar Hay Day diye bir oyuna başladım sıkıntımı gideriyor şimdilik. Ya da buralarda takılıyorum işte.

Günde 11 saat dershaneye gidiyorum bir de bu hafta tatil olduğundan evde otur otur sıkılıyorum bazen ders çalışmak için Millet Kütüphanesine gidiyorum.

Hocam biraz geç oldu kusura bakmayın ama bu işin tek çaresi bir Gym'e yazılmak.

Vaktim yok hocam sabah 7'de dershane için evden çıkıyorum 9'da eve dönüyorum yorgun düşüp uyuyakalıyorum.

Günde 11 saat dershaneye gidiyorum bir de bu hafta tatil olduğundan evde otur otur sıkılıyorum bazen ders çalışmak için Millet Kütüphanesine gidiyorum.

Vaktim yok hocam sabah 7'de dershane için evden çıkıyorum 9'da eve dönüyorum yorgun düşüp uyuyakalıyorum.
Dediğim gibi kendine daha fazla zaman ayır ve GYM'e git.

Hocam güncel bir durum var mı?

Salı akşamı durumu güncelleyeceğim. Dershane tatil yüz yüze konuşacağım.

Bu video beni anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama çok canım yanıyor.

Son düzenleme:
Ama çok canım yanıyor.
Acı geçicidir ama pişmanlık sonsuza dek seninle birlikte gelir. O yüzden pişman olacağın bir şey yapma. Onurunu yerlerde süründürecek şeyler de yapma mesela tamam konuş kızla bir kere eyvallah ama o kapıyı sana kapatırsa kapıyı zorlama bu sadece acizlerin yapacağı bir şeydir.

Acı geçicidir ama pişmanlık sonsuza dek seninle birlikte gelir. O yüzden pişman olacağın bir şey yapma. Onurunu yerlerde süründürecek şeyler de yapma mesela tamam konuş kızla bir kere eyvallah ama o kapıyı sana kapatırsa kapıyı zorlama bu sadece acizlerin yapacağı bir şeydir.

Salı günü gelse de konuşsam kızla. Çok kafaya takıyorum bunları bile bile.

İyi akşamlar arkadaşlar. Önceki konumda kız arkadaşıma hediye aldım. Çok mutlu olmuştu. İyi anlaşıyorduk (sevgili değilim) fakat bir anda benden uzaklaşmaya ve soğumaya başladı. Birisi benim arkamdan yalan söylemiş kıza ve kız benimle konuşmuyor. Bunun içinde canım sıkılıyor depresyona giriyorum. Nasıl geçer?

Müzik dinle arkadaş grubun varsa onlarla konuş.

Geri
Yukarı