Can sıkıntısı nasıl geçer?

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 3B
Dünyanın sonu değil. Şu 2 günde hayatın ne kadar kısa olduğunu fark ettim. Sen de insanların yaşadıklarına bakarsan seni sevmeyen ve kendisi gibi milyarlarca olan birini dert etmenin ne kadar boş olduğunu anlarsın.

Görev başarısız. Kızla yüz yüze konuşmak istedim git dedi.

Görev başarısız. Kızla yüz yüze konuşmak istedim git dedi.
Tamam kanka. Kendisi kaybeder. Bak kesinlikle 2.kez gitmiyorsun yanına bu konuları birçok kez görüp geçirdiğim için kesinlikle ama kesinlikle gitme. Ezik konumuna düşürme kendini rica ediyorum.

Daha önce hiç böyle bir durum sonucunda can sıkıntısı veya bunalıma girmedim fakat zanaat işlerine yönelmenizi tavsiye edebilirim. Ne zaman canım sıkılsa gider bıçak biler, tahta veya ahşap oyar ya da elime geçen her türlü elektronik devreyi kurcalarım, bende işe yarıyor, geçici olarak.

Ben olsam uzun bir mesaj yazar içimi döker sonra da engellerdim. Bu ne saçmalık ya.

Başka bir arkadaşıma anlattım o da ona söylemiş. Kızla tekrar barıştık ama biraz soğuk davranıyoruz.

Biraz yakın davrandığım için uzaklaşmak istemiş.

Başka bir arkadaşıma anlattım o da ona söylemiş. Kızla tekrar barıştık ama biraz soğuk davranıyoruz.

Biraz yakın davrandığım için uzaklaşmak istemiş.
Bunun benzerini de gördüm. Kız ya hoşlanıyor bağlanmaktan korkuyor ya da seni arkadaş olarak görüyor bu sebeple böyle bir tepki göstermiş. Eğer hoşlanıyorsan yavaş yavaş senin uzaklaşman lazım çünkü kendini yiyip bitirirsin. Her hareketinden bi umut aşılarsın kendine acaba hoşlanmaya mı başladı vs. diye. He ben de arkadaş olarak görüyorum diyorsan sıkıntı yok. Ama benim anladığım öyle görmüyorsun pek. Normal arkadaşını bu kadar kafana takmazsın çünkü.

Geri
Yukarı