Can sıkıntısı nasıl geçer?

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 3B
İyi akşamlar arkadaşlar. Önceki konumda kız arkadaşıma hediye aldım. Çok mutlu olmuştu. İyi anlaşıyorduk (sevgili değilim) fakat bir anda benden uzaklaşmaya ve soğumaya başladı. Birisi benim arkamdan yalan söylemiş kıza ve kız benimle konuşmuyor. Bunun içinde canım sıkılıyor depresyona giriyorum. Nasıl geçer?
Hocam kusura bakmada birisi senin arkandan ona yalan söyleyip oda bu yalana inanıp sana soğuk yapıyorsa yol ver gitsin. Güven olmayan ilişki ilişki değildir. Sen kenara çek de ki o söylediği şeyler doğru değil ve bir daha bana karşı güvensizlik yapma diye. Eğer yaparsa ayrılırsın.

Hocam kusura bakmada birisi senin arkandan ona yalan söyleyip oda bu yalana inanıp sana soğuk yapıyorsa yol ver gitsin. Güven olmayan ilişki ilişki değildir. Sen kenara çek de ki o söylediği şeyler doğru değil ve bir daha bana karşı güvensizlik yapma diye. Eğer yaparsa ayrılırsın.
Hocam bana biraz kız bahane uydurmuş gibi geldi. Çocuğu dinlemeden başkasının dediğiyle neden yetiniyor ki?

Arkadaş aşırı kafa yorup kendisini gereksiz yere üzüyor. Onu anlayabiliyorum fakat gerçekten gerek yok ya. Üstüne sevgili falan olmamışsın bile. Bu kadar üzülmeye değecek bir olay değil. Zamanla geçer diyebiliyorum sadece. Bir de arkadaşın bir kızla ilk yakınlığıysa bundan dolayı da olabilir. Zamanla next de geç abi kafasına giriyorsun zorundasın yani çünkü bir süre sonra iyi kalplinin hep kaybettiğini fark ediyorsun. Böyle maalesef.

Sen neden arkasından üzülesin ezik misin? O beni kaybetti ben onu değil kafasına girmen lazım. Zamanla girersin. Yoksa daha çok üzülürsün.

Arkadaş aşırı kafa yorup kendisini gereksiz yere üzüyor. Onu anlayabiliyorum fakat gerçekten gerek yok ya. Üstüne sevgili falan olmamışsın bile. Bu kadar üzülmeye değecek bir olay değil. Zamanla geçer diyebiliyorum sadece. Bir de arkadaşın bir kızla ilk yakınlığıysa bundan dolayı da olabilir. Zamanla Next de geç abi kafasına giriyorsun zorundasın yani çünkü bir süre sonra iyi kalplinin hep kaybettiğini fark ediyorsun. Böyle maalesef.

Sen neden arkasından üzülesin ezik misin? O beni kaybetti ben onu değil kafasına girmen lazım. Zamanla girersin. Yoksa daha çok üzülürsün.

Artık uğraşmıyorum zaten. Sadece günaydın iyi akşamlar diyoruz birbirimize başka muhabbet yok.

Yok ben bu kızı aynı sınıfta gördükçe ciğerim yanıyor. Kafaya takmamak istiyorum artık.

Son düzenleme:
Artık uğraşmıyorum zaten. Sadece günaydın iyi akşamlar diyoruz birbirimize başka muhabbet yok.

Yok ben bu kızı aynı sınıfta gördükçe ciğerim yanıyor. Kafaya takmamak istiyorum artık.
Canım kardeşim, ben de aynı sınıftayım ex ile. 1-2 hafta sonra umurunda olmuyor inan ki. Sizin aranızda ciddi bir şey de geçmedi ben anlamadım ki seni neden taktın bu kadar kafayı? Sal gitsin ya kendini yıprattığına değmez.

Acı geçici bir şeydir.

Canım kardeşim, ben de aynı sınıftayım ex ile. 1-2 hafta sonra umurunda olmuyor inan ki. Sizin aranızda ciddi bir şey de geçmedi ben anlamadım ki seni neden taktın bu kadar kafayı? Sal gitsin ya kendini yıprattığına değmez.

Acı geçici bir şeydir.

Bilmiyorum vallahi hocam. Kızı gördükçe canım yanıyor, beni kullandığını hissedip nefret ediyorum. Dershanenin ilk günlerinde benimle takılırdı sonra bazı kızlarla tanıştı ve 2 3 hafta kızlarla kaynaştıktan sonra benimle sohbet etmemeye başladı son 2 ay kısa cevaplar vermeye başladı. Biliyordum böyle olacağını.

İyi akşamlar arkadaşlar. Önceki konumda kız arkadaşıma hediye aldım. Çok mutlu olmuştu. İyi anlaşıyorduk (sevgili değilim) fakat bir anda benden uzaklaşmaya ve soğumaya başladı. Birisi benim arkamdan yalan söylemiş kıza ve kız benimle konuşmuyor. Bunun içinde canım sıkılıyor depresyona giriyorum. Nasıl geçer?

Hocam kendinizi açıklasanız inanmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı