Can Yaman abartılıyor

Makaleler
10
Daha fazla  
Yakışıklılığın göreceli bir şey olduğunu kabul ediyorum ancak bu adamda genel olarak ne buluyorlar gerçekten anlayamıyorum. Her yerde son haftalarda haberlerini ve reklamlarını görmekten çok sıkıldım ve işin tuhafı adam Türkiye'de bile yaşamıyor artık. Ortalama bir boya sahip ve fiziği de standart bir model gibi yani yer aldığı projelere bakarsak oyunculuk desen vasat ve nasıl bu kadar ünlendi kısa zaman içerisinde tuhafıma gidiyor ve itici geliyor bana.

Son düzenleme:
Göreceli bir şey olduğunu kabul ediyorum ancak bu adamda genel olarak ne buluyorlar gerçekten anlayamıyorum. Her yerde son haftalarda haberlerini ve reklamlarını görmekten çok sıkıldım ve işin tuhafı adam Türkiye'de bile yaşamıyor artık. Ortalama bir boya sahip ve fiziği de standart bir model gibi yani yer aldığı projelere bakarsak oyunculuk desen vasat ve nasıl bu kadar ünlendi kısa zaman içerisinde tuhafıma gidiyor ve itici geliyor bana.
Bence de çok abartılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Göreceli bir şey olduğunu kabul ediyorum ancak bu adamda genel olarak ne buluyorlar gerçekten anlayamıyorum. Her yerde son haftalarda haberlerini ve reklamlarını görmekten çok sıkıldım ve işin tuhafı adam Türkiye'de bile yaşamıyor artık. Ortalama bir boya sahip ve fiziği de standart bir model gibi yani yer aldığı projelere bakarsak oyunculuk desen vasat ve nasıl bu kadar ünlendi kısa zaman içerisinde tuhafıma gidiyor ve itici geliyor bana.

Yanlış yazmışsın doğrusu yan caman🤣

Millet kör mü ne? Mağara adamından hallice şunun neresi yakışıklı?

Arka odaya geç göstereyim.

Hayran kitlesi İtalya'da ortalama 45-55 yaşı aralığında kadınlardan oluşuyor. İtalya'da Türk halkı gibi dizi izlemeye meraklı herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı