Cane Corso türü köpek beslemek yasak mı?

Hocam zaten açıklama da benzeri hayvanlar demiş. Hayvan Hakları Derneği ile görüşebilirsiniz. Onlar bilirler.

Eki Görüntüle 627373
Sitesin resmi. Yasak hocam. Cezası da fazla. Bu köpek de bu sınıfa giriyor.
Bilmeyenler direkmen yasak demiş. Yasak değil kardeşim resmi bir açıklama yok ve de yıllardır Cane Corso besleyen birisi olarak bu köpeğin pittbull ile bir alakası yok ne tipi ne karakteri ne de mizacı benzememekte. "Yasak Değildir!" Bu arada ağızlık takmak zorunda değilsin.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.
Yasak değil diye biliyorum. Ama toplumumuzun önyargılı insanları sürekli “ayy o ne öyle” yaparlar. Halbuki Pitbull’lar ile Cane Corso’lar çok sevecen hayvanlar(gerekli sevgiyi verirsen). Mesela bir Pomeranian’ı da Pitbull‘u eğittikleri gibi eğitirsen o da her yere saldırır.
İnsanlar daha Pitbull, Cane Corso ve Amerikan Bully’lerin farklı ırklar olduklarını bilmeden hepsini yargılıyor.
Yasak değil diye biliyorum. Ama toplumumuzun önyargılı insanları sürekli “ayy o ne öyle” yaparlar. Halbuki Pitbull’lar ile Cane Corso’lar çok sevecen hayvanlar(gerekli sevgiyi verirsen). Mesela bir Pomeranian’ı da Pitbull‘u eğittikleri gibi eğitirsen o da her yere saldırır.
İnsanlar daha Pitbull, Cane Corso ve Amerikan Bully’lerin farklı ırklar olduklarını bilmeden hepsini yargılıyor.
Rastgele konulara bakıyordum geçen yılın konusuymuş yeni farkettim 😄.

Yeni konular

Geri
Yukarı