Canlı ders trolleri ne zaman bitecek?

Hocalar teknolojiye daha çok ayak uydurup sistemi tam çözdüğünde azalacaktır. Onun dışında disiplin cezaları vb. şeyler ile azaltılabilir. Çocuktur deyip geçemiyorum biz hocamıza eğlence adı altında saygısızlık yapmazdık. Şimdikilere bakıyorum çok eğlenceli diye gülüyor bide. Karakter meselesi işte ne dersin ki buna. İş ailede bitiyor. Teknoloji çağında olsak bile ve eskiden ters çıksam da artık teknolojinin denetimli olarak kullanılmasından yanayım. Aileler çocuklarının eline sırf ağlamasın, ses yapmasın veya başımdan gitsin diye telefon verip bu çocuklar İnternet üzerinde gördükleri ''Şunu böyle trolledik, şunu şöyle kandırdık, şunu böyle dolandırdık'' vb. içerikler yüzünden böyle. İlerde sert kayaya çarptıklarında bir tık anlarlar. Aykut Elmas'ın bir videosunda çok güzel bir cümle var; ''Topluma mâl olacağına, topluma mal oldu.'' diye.

Yüz yüze eğitim başlayınca. Eğer hayatın her alanında bunun gibi trol insanlar ne zaman mı biter ? Ülkede cahil ve geri kafalı insan kalmayınca biter ki biteceğini düşünmüyorum kıyamete kadar.

4 gün önce bir tane Youtube kanalına denk geldim. Bir şekilde online derslere katılıp çocuklara ve öğretmenlere +18 sözler dinletiyor, ve +18 görüntüler gösteriyor. Üstelik bunları Youtube kanalında yayınlıyor. EGM'ye şikayet ettim. Bakalım neler olacak.

4 gün önce bir tane Youtube kanalına denk geldim. Bir şekilde online derslere katılıp çocuklara ve öğretmenlere +18 sözler dinletiyor, ve +18 görüntüler gösteriyor. Üstelik bunları Youtube kanalında yayınlıyor. EGM'ye şikayet ettim. Bakalım neler olacak.
Hangi kanal? Biz de raporlayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı