Canlı ders trolleri ne zaman bitecek?

Merhabalar. Bence bu durumun olma sebeplerinden birisi EBA ve MEB'in tamamen yetersiz olmasından kaynaklanıyor. Okullar uzaktan eğitime geçtiği zaman direk hazır program şeklinde Zoom programına yöneldiler. Hatta "Canlı Ders" başlığı altında bu uygulamanın makyajlı hali de mevcut, ne kadar kullanılabilir olduğunu biliyorsunuzdur. Eğer ki programda sunucu sahibi tamamen yetki sahibi olsa ve aynı şekilde yeni gelen katılımcılar hakkında işlem yapma yetkisine sahip olsa böyle şeyler yaşanmayacaktır. İşte bu dediklerim gerçekleşirse belki bu durumlar da son bulur.
Bu arada konuyla alakasız bir şey soracağım: Bu konuyu açan adam bu soruyu sorduğu için mi ceza yedi ?

Bu trollerin kaynağı Discord grupları. Bir gün ben birine sızdım EBA'dan ders ID alıp girip trollüyorlardı.
Çok kötü bir taktikleri var. Dersi olan biri gelip sınıfından birinin ismini veriyor ve o kişinin ismini alıp giriyor ve olan o ismi alınan kişiye oluyor.

Sizle LOL girerken dersi nasıl trollüyorsunuz?
Olmayan dersi sanırım.
Bu trollerin kaynağı Discord grupları. Bir gün ben birine sızdım EBA'dan ders ID alıp girip trollüyorlardı.
Çok kötü bir taktikleri var. Dersi olan biri gelip sınıfından birinin ismini veriyor ve o kişinin ismini alıp giriyor ve olan o ismi alınan kişiye oluyor.
Sırf ders trollemek için açılmış Discord grupları gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı