Canlı dersleriniz nasıl gidiyor?

Ama o internet EBA harici derslerde yani Zoom'da kullanılmıyor yani bir katkısı kalmıyor sadece verdik demek için.
Eğer Zoom için de verilseydi bu sefer kötüye kullanılırdı, drsler değil de YouTube Instagram ile harcarlar. Okula dilekçe verip durumu anlatabilirsin. EBA'dan açmaları gerekiyor dersleri.

Eğer Zoom için de verilseydi bu sefer kötüye kullanılırdı, drsler değil de YouTube Instagram ile harcarlar. Okula dilekçe verip durumu anlatabilirsin. EBA'dan açmaları gerekiyor dersleri.

Zaten dersleri EBA'dan açıyorlar ama ders Zoom tabanlı olarak işleniyor yani hocalarda bir şey yapamaz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210405-092732~2.png
    Screenshot_20210405-092732~2.png
    162,6 KB · Görüntüleme: 29
Fen dersleri hocanın kızı sayesinde çorbaya dönüyor, sonra sosyal ve İngilizce dersleri birkaç çocuk yüzünden çorbaya dönüyor, tüm derslerde en az bir espri yapılıyor, onun dışında derslerde sıkıntı yok.

Özellikle geçen seneki bilişim, sosyal, ve 2. İngilizce hocalarının değişmesi çok iyi oldu.

Sıkıcı geçiyor. 9.50 de dört saat matematik dersi var. Ve pek bir şey anlamıyorum. Samsunda zaten okulların açılacağı yok zaten. Böyle devam ediyor.

Çok kötü ve sıkıcı bilgisayardan katıldığım için hep internete girip Technopat sosyalde gezinmek istiyorum ve tabii ki de doğal olarak hiçbir şey anlamıyorum.

Geri
Yukarı