Canlı dersten hiçbir şey anlamıyorum

Ben anket açmıştım %80 kişi anlamıyorum demişti. Ben de anlamıyorum açıkçası. Hem mikrofon kalitesinden hem yayının kopmasından hem ses kesilmesinden hiçbir şey anlaşılmıyor. Zaten bütün hocalar kitap üzerinden işliyor. Eskiden slaytlar ile yazarak işlediğimizde anlıyorduk şimdi süre az olduğu için yazmaya da izin vermiyorlar.

Anlamadığınız konuları, soruları vs. böyle platformlarda sorarsanız belki size kısa sürede güzelce açıklayabilecek birileri bulunabilir. Ve bence YouTube'dan anlamadığınız konularlar ilgili videolara da bakmanız faydalı olacaktır.

Haftada 1-2 kere olan yarım saatlik derslerle bir de üstüne sınava girecek bu çocuklar? Cidden bu Milli Eğitim'in sorunları olduğunu düşünüyorum.

Haftada 1-2 kere olan yarım saatlik derslerle bir de üstüne sınava girecek bu çocuklar? Cidden bu Milli Eğitim'in sorunları olduğunu düşünüyorum.
Ben özel okula gidiyorum. Hafta içi her gün sabah 09.00-15.30 dersim var. Ama gerçekten de nafile, öğretmenlerin interneti kötü, benim internetim zaten kötü. ADSL internet ile 16 indirme, 1mbps yükleme zor alıyorum. Her türlü teknolojik imkanım olmasına rağmen internet bozuyor. Bu internet imkansızlıkları bitiriyor bizi başka birşey değil. MEB buna acilen çözüm bulmalı, yoksa tüm öğrenciler sınavlarda batıracak.

Geri
Yukarı