Canlı Linux dağıtımında yapılan işlemlerin nereden geldiği belli olur mu?

Kendi VPN'ini kurarsa gizlenebilir veyahut ele geçirdiği bir cihaz üzerinden saldırı yaparsa da gizlenebilir.
Sanıyorum araştırmam gereken şeyler listesine bir tane daha eklendi, kendi VPN'imi kurmak. Teşekkür ediyorum. Yardımcı olup paylaşmak isterseniz de kağıt kalem bekliyorum :)

Sanıyorum araştırmam gereken şeyler listesine bir tane daha eklendi, kendi VPN'imi kurmak. Teşekkür ediyorum. Yardımcı olup paylaşmak isterseniz de kağıt kalem bekliyorum :)
Açıkçası daha fazla bilgi vermek istemiyorum çünkü mesajlarından anladığım kadarıyla kötüye kullanabileceğini sezdim. Araştırıp bulman daha iyi olur hem o zaman kötüye kullanmanın yanlış olduğunu düşünürsün belki.

Açıkçası daha fazla bilgi vermek istemiyorum çünkü mesajlarından anladığım kadarıyla kötüye kullanabileceğini sezdim. Araştırıp bulman daha iyi olur hem o zaman kötüye kullanmanın yanlış olduğunu düşünürsün belki.
Kötüye kullanmak niyetim yok, zira herhangi bir niyetim yok, ben sadece gerçek anonimitenin kurulup kurulamayacağını öğrenmek istemiştim. Sanırım ki kurulabiliyor, bundan sonrası bende tabii. Teşekkür ediyorum ilginiz için.

Bu konuda Kali'den çok daha anonimlik veren işletim sistemleri var. İnternette aratırsanız çok bilinen birkaç tanesini bulabilirsiniz. Örneğin, Tails ve Whonix gibi işletim sistemleri bu tarz işletim sistemleridir.

Tabii ki internet üzerinde yaptığınız neredeyse her adımı internet servis sağlayıcınız görebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı